رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

حریم خصوصی سرک کشیدن در گوشی دیگران در مکان‌های عمومی

یکی از مصادیق نقض حریم خصوصی دیگران، نگاه کردن به صفحه گوشی تلفن همراه یا «تبلت» بغل دستی‌مان در مکانی عمومی مثل مترو، اتوبوس یا تاکسی یا هر مکان دیگری است.

1397/07/05
|
18:21

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد زمانی که در حال بررسی کردن یا مشاهده تصاویر خصوصی در گوشی هوشمند خود هستید، سنگینی نگاه دیگران را برروی گوشی خود حس کنید. در این حال، از اینکه دیگران به حریم خصوصی شما احترام نمی‌گذارند و سعی در سرک کشیدن به مطالب و تصاویر موجود در گوشی شما دارند، ناراحت شده باشید.
«سرک کشیدن» به حریم خصوصی دیگران کاری بس ناپسند است. یکی از مصادیق نقض حریم خصوصی دیگران، نگاه کردن به صفحه‌ی گوشی تلفن همراه یا «تبلت» بغل دستی‌مان در یک مکان عمومی مثل مترو، اتوبوس یا تاکسی یا هر مکان دیگری است. این کار درست مثل آن است که سرزده درِ حمامی را باز کنیم که فردی در داخل آن در حال دوش گرفتن است. اگر چارچوب حریم خصوصی دیگران را محترم بدانیم می‌توانیم انتظار داشته باشیم حریم خصوصی خود ما نیز ایمن از تعرض و سرک کشیدن‌های دیگران باشد.
درباره‌ی این موضوع «رادیو همراه» امروز با عنوان «سرک کشیدن در گوشی دیگران در مکان‌های عمومی» از رادیو جوان پخش می‌شود. این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را حسن صنوبری و تهیه‌کنندگی آن را سولماز ادیبی بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه