رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

کامنت‌های دردسرساز را بشناسیم

برنامه «رادیو همراه» با عنوان «کامنت، دیدگاه» از مخاطبین پرسید؛ شما چقدر اهل کامنت و دیدگاه گذاشتن برای دیگران در شبکه‌های اجتماعی هستیند و موقع کامنت گذاشتن چه نکته‌هایی رو رعایت می‌کنند؟

1397/06/27
|
15:41

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛برنامه «رادیو همراه» با عنوان «کامنت، دیدگاه» از مخاطبین پرسید؛ شما چقدر اهل کامنت و دیدگاه گذاشتن برای دیگران در شبکه‌های اجتماعی هستیند و موقع کامنت گذاشتن چه نکته‌هایی رو رعایت می‌کنند؟


شبکه های اجتماعی امکانات و ویژگی‌های بسیار زیادی از جمله استوری‌ها، پیام‌های ناپدیدشونده، قابلیت فیلتر کردن کامنت‌ها، غیرفعال کردن آن‌ها و حذف فالورها را به سرویس خود اضافه کرده اند. یکی از امکانات نوشتن کامنت است که شاید برای خیلی ها خواندن کامنت ها جذاب باشد. شما چقدر اهل کامنت و دیدگاه گذاشتن برای دیگران در شبکه‌های اجتماعی هستیند و موقع کامنت گذاشتن چه نکته‌هایی رو رعایت می‌کنید؟

درباره این موضوع «رادیو همراه» دیروزبا عنوان «کامنت، دیدگاه» صحبت کرد. این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش شد که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را اکرم زمانی بر عهده دارند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
رادیو همراه