رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

همراه و خانواده همراه و خانواده

یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که امروزه موبایل به همراه دارد، میزان تاثیرگذاری و چگونگی تاثیرگذاری آن در روابط خانوادگی است.

1397/06/11
|
17:20

نیازی به آمار گرفتن نیست. کافی است خود شما یک روز به هر دلیلی از دسترسی به تلفن همراهتان محروم شوید. در زندگی امروزه وابستگی انسان یه موبایل تا حدی است که اگر نگوییم شمار زیادی از مردم به آن اعتیاد دارند، باید بگوییم بیشتر مردم با حذف آن از زندگی نمی‌توانند زندگی طبیعی‌ای داشته باشند و دچار نارضایتی می‌شوند و از جمله استفاده‌های که مردم از موبایلشان می‌کنند، برای در ارتباط بودن با افراد خانواده و دوستان و حتی حل و فصل کردن کارهایشان است. شاید بتوان گفت یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که این وسیله‌ی ارتباطی به همراه دارد، میزان تاثیرگذاری و چگونگی تاثیرگذاری آن در روابط خانوادگی است. عده‌ای بر این باورند که استفاده‌ی گسترده‌ای از تلفن همراه و سرویس‌های اینترنتی موجب از هم پاشیدگی و گسستگی خانواده‌ها می‌شود (به دلایلی چون به وجود آمدن سوء تفاهم ها، گسترش روابط برون خانوادگی افراد، غیر فیزیکی شدن روابط...) عده‌ای نیز بر این تلاشند تا با بررسی درون خانواده‌ها صحت این طرز تفکر را زیر سوال ببرند.
درباره‌ی این موضوع «رادیو همراه» امروز با عنوان «همراه و خانواده» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را اکرم زمانی بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه