رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

همراه با زندگی همراه با زندگی

ما زندگی دیجیتالی‌ای داریم. امروزه دسترسی به وب سایت، پرداخت قبوض، انتقال وجه نقد، چک کردن حساب، خدمات دوست‌یابی و موارد دیگر از طریق تلفن همراه انجام می‌گیرد.

1397/06/11
|
17:17

با توسعه‌ی اینترنت و فضای مجازی، با پدیده‌ای به نام سبک زندگی دیجیتالی رو به روییم. پهنه‌ی جهانی وب، تاثیر شگرفی بر ارتباطات و تعاملات ما با مردم داشته و این تنوع و ظرفیت، فرصت‌ها و تهدیدهایی را پیش روی انسان عصر امروز قرار داده است.
سبک زندگی دیجیتالی (Digital Lifestyle) یعنی استفاده از ابزارهای دیجیتالی برای گسترش ارتباطات، تبادل اطلاعات و هم چنین تسهیل و تسریع فرآیندهای شغلی و کارهای روزمره. این شیوه، سبک زندگی چند میلیارد نفر از ساکنان کره زمین است که هر روز، با جنبش سلفی گیری، پست زدن، کامنت نویسی، لایک کردن، ای میل زدن و چت کردن و به قولی گوگل بازی، بخشی از وقت روزانه‌ی خود را صرف دنیای مجازی می‌کنند. دنیای امروز، با روندهای دیجیتالی مانوس شده است.

ما زندگی دیجیتالی‌ای داریم. امروزه دسترسی به وب سایت، پرداخت قبوض، انتقال وجه نقد، چک کردن حساب، خدمات دوست‌یابی و موارد دیگر از طریق تلفن همراه انجام می‌گیرد. در زندگی دیجیتالی تلفن همراه و رایانه‌ی قابل حمل به عنوان کانال‌های رسانه‌ای جدید در ارتباط با دنیای مجازی محسوب می‌شوند. بنابراین می‌توان این گونه بیان کرد که در واقع تلفن همراه مرزهای موجود فرهنگی و اجتماعی را می‌شکند و قلمروی جدید خلق می‌کند که فارغ از هنجارهای سنتی گذشته است.
درباره‌ی این موضوع «رادیو همراه» امروز با عنوان «همراه با زندگی» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را اکرم زمانی بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه