پی نوشت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 به مدت 40 دقیقه

بزرگداشت فردوسی حرف حساب شاعر شاهنامه از زبان شما

امروز مورخ بیست و پنجم اردیبهشت برنامه "پی نوشت" به مناسبت زادروز حکیم ابولقاسم فردوسی به صورت ویژه ارائه شد.در این برنامه از شما شنوندگان عزیز درباره یکی از ابیات معروف فردوسی سوال کرده و از شما خواستیم معنی ان را به ما بگویید .

1397/02/25
|
14:07

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ امروز مورخ بیست و پنجم اردیبهشت برنامه "پی نوشت" به مناسبت زادروز حکیم ابولقاسم فردوسی به صورت ویژه ارائه شد در این برنامه از شما شنوندگان عزیز درباره یکی از ابیات معروف فردوسی سوال کرده و از شما خواستیم معنی ان را به ما بگویید .

در انتها از زبان کارشناس برنامه دکتر اسماعیل امینی معنی درست و دقیق آن را شنیدیم. همچنین از زبان رضا ساکی درباره اهمیت شاهنامه برای ما ایرانیان در میان خانواده ها صحبت هایی شنیدیم

به گفته اسماعیلی امینی هنوز هم در بسیاری از مناطق روستایی و شهری ایران خواندن شاهنامه فردوسی یکی از متداول ترین کار ها به شمار آمده و شاهنامه نقش پررنگی در میان بسیاری از خانواده های ایرانی دارد .

همچنین در ادامه با توجه اخبار مهم مسوم شدن تعدادی از هم وطنان بر اثر استفاده از قارچ های سمی ارتباطی با دکتر نوری داشتیم که در این باره اطلاعاتی را در اختیار شنوندگان قرار گرفته شد.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
پی نوشت