پی نوشت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 به مدت 40 دقیقه

آب گرفتگی معابر ونیزهای ایران رو به افزایش است

سال هاست که بعد از باران های بهاری مردم شهر های مختلف ایران با بحران آب گرفتگی معابر دست و پنجه نرم کرده و دچار آسیب و خسارت میشوند و بر اساس شواهد این بحران هنوز در کشور ما حل نشده.در "پی نوشت" روز گذشته پیرامون این موضوع صحبت شد.

1397/02/11
|
11:35

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛سال هاست که بعد از باران های بهاری مردم شهر های مختلف ایران با بحران آب گرفتگی معابر دست و پنجه نرم کرده و دچار آسیب و خسارت میشوند و بر اساس شواهد این بحران هنوز در کشور ما حل نشده.

در "پی نوشت" روز گذشته مورخ دهم اردیبهشت ماه درباره آب گرفتیگی معابر بحران مدیریت یا مدیریت بحران در این زمینه صحبت کردیم و به این پرداختیم که چطور هنوز بعد از سال ها مشکل آب گرفتگی معابر پس از باران در کشور ما موضوعی حل نشده باقی مانده.

همچنین در همین مورد از شما شنوندنگان سوال شد که اگر قایقی داشته باشید با او چه میکنید و جواب های شنیدنی در این زمینه از شما دریافت کردیم و در ادامه با آیتم سر به هوا به بررسی اخبار مهم در ارتباط با موضوع برنامه و نقد طنازانه آن پرداخته ودرپایان طبق روال همیشه همراه با رضا ساکی موشکافانه بحران آب گرفتی را مورد بررسی قرار دادیم برنامه پی نوشت با موضوع محیط زیست شنبه تا چهارشنبه ساعت10 از شبکه رادیویی جوان پخش می شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
پی نوشت