رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

دید و بازدید و تلفن همراه طولانی شدن شب‌ها و افزایش استفاده از تلفن همراه

این روزها که شب‌ها طولانی‌تر و روزها کوتاه‌تر می‌شود، بهتر است طبق سنت‌های قدیم در کنار خانواده بودن لذت بیشتری ببریم. شاید یکی از مزیت‌های طولانی شدن شب‌ها دید و بازدیدهای خانوادگی و فامیلی باشد، البته اگر بتوان از فناوری دوری کرد.

1397/07/03
|
15:00

امروزه استفاده از شبکه‌های اجتماعی چه در گوشی‌های تلفن همراه و چه در سیستم‌های رایانه‌ی شخصی به امری طبیعی و به نوعی انکار ناپذیر تبدیل شده است. استقبال از نرم افزارهایی که به عنوان شبکه‌های اجتماعی در گوشی‌های تلفن همراه برای اشتراک گذاری فایل‌های متنی، تصویری و دیگر خدمات در دسترس کاربران و شهروندان قرار می‌گیرند، در حال حاضر به علت دسترسی آسان به این نوع نرم افزارهای اجتماعی و سادگی کار با آنها به یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای اجتماعی در کشورمان تبدیل شده‌اند.
این روزها که شب‌ها طولانی تر و روزها کوتاه‌تر می‌شود، بهتر است طبق سنت‌های قدیم در کنار خانواده بودن لذت بیشتری ببریم. شاید یکی از مزیت‌های طولانی شدن شب‌ها دید و بازدیدهای خانوادگی و فامیلی باشد، البته اگر بتوان از فناوری دوری کرد.

درباره‌ی این موضوع «رادیو همراه» امروز با عنوان «طولانی شدن شب‌ها و افزایش استفاده از تلفن همراه» از رادیو جوان پخش می‌شود.

این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را حسن صنوبری و تهیه‌کنندگی آن را سولماز ادیبی بر عهده دارد.

دسترسی سریع
رادیو همراه