رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

بی موبایلی در شب به نفع ما است

نگاه کردن به گوشی در تاریکی شب، هرچقدر هم که کنار گذاشتن آن برایتان سخت باشد، اصلا فکر خوبی نیست! درباره این موضوع «رادیو همراه» امروز با عنوان «استفاده از موبایل قبل از خواب» از رادیوجوان پخش می‌شود.

1397/06/27
|
15:42

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ نگاه کردن به گوشی در تاریکی شب، هرچقدر هم که کنار گذاشتن آن برایتان سخت باشد، اصلا فکر خوبی نیست!

طراحان گوشی های هوشمند، تبلت ها و لپتاپ ها صفحه های نمایشی ساخته اند که نور آن ها حتی برای نگاه کردن در روشنایی روز هم زیادی براق است! در تاریکی شب، نور این صفحات نمایش کوچک به قدری زیاد است که با نور در حال عبور از یک پنجره کوچک در وسط روز مقایسه می شود! بعید به نظر می رسد که این نور بر روی چشم ها و مغز ما تاثیر بدی نداشته باشد. به همین دلیل است که نگاه کردن به گوشی در تاریکی شب، هرچقدر هم که کنار گذاشتن آن برایتان سخت باشد، اصلا فکر خوبی نیست!. واقعیت این روزها این است که خیلی از ما اوقات قبل از خواب را با گوشی موبایل، تبلت ویا تلویزیون سپری می کنیم. مطالعات دانشمندان نشان داده که صفحات الکترونیکی اثرات منفی زیادی روی خواب ما دارند. جا دارد نگران خوب خوابیدنمان باشیم.

درباره این موضوع «رادیو همراه» امروز با عنوان «استفاده از موبایل قبل از خواب» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را اکرم زمانی بر عهده دارند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
رادیو همراه