جورواجور شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:30 به مدت 45 دقیقه

روابط عمومی رادیو جوان برنامه «جورواجور» فرصتی برای نوجوانان برای مشاركت و تعامل با رادیو

برنامه رادیویی «جورواجور» استعدادهای نوجوانان را نیز شناسایی و پرورش می‌دهد و به دنبال همكاری با مخاطبین نوجوان است تا تجربه‌های بی‌نظیری را در این حوزه برای آنها فراهم كند.

1402/05/22
|
18:43
|

روابط عمومی رادیو جوان در راستای تعامل مخاطبین با برنامه رادیویی جورواجور گفت: این برنامه با هدف تعامل با مخاطبان، به خصوص نوجوانان در سراسر كشور، شروع به فعالیت كرده است. این برنامه فرصتی را برای نوجوانان فراهم كرده تا با عضویت در باشگاه رادیو‌ «جورواجور» بپیوندند و در زمینه‌های مختلفی مانند؛ نویسندگی، گزارشگری، خوانندگی و برنامه‌سازی مشاركت نمایند.

این برنامه رادیویی از طریق آموزش از راه دور به مخاطبین نوجوان امكانات لازم را فراهم می‌كند تا بتوانند مهارت‌های خود را بهبود بخشند و به عنوان یك نوجوان برنامه‌های جذابی را طراحی كنند.

به همین ترتیب، استعدادهای نوجوانان را نیز شناسایی و پرورش می‌دهد. برنامه رادیویی «جورواجور» به دنبال همكاری با مخاطبین نوجوان است تا تجربه‌های بی‌نظیری را در این حوزه برای آنها فراهم كند.

برنامه «جورواجور» از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:30 از شبكه رادیویی جوان پخش می شود.

همچنین برنامه رادیویی «18 سالگی» تعامل با مخاطبین دانشجو دارد. به علاوه بر بررسی میزان ارتباط جوانان با خانواده، بخشی در نظر گرفته شده كه تجربیات و زندگی‌نامه افرادی كه از 18 تا 24 سالگی را پشت سر گذاشته‌اند، به نوجوانان و جوانان منتقل می‌شود. در برنامه «18سالگی» در این راستا تجربیات آن‌ها را به صورت مستقیم برای نوجوانان و جوانان به اشتراك می‌گذارد.

این اقدام به منظور افزایش آگاهی و الهام بخشی برای نوجوانان در مواجهه با چالش‌ها و تصمیم‌گیری‌های زندگی در این دوره سنی است.

برنامه 18 سالگی رادیو جوان هر هفته پنجشنبه ها از ساعت 12:30 از شبكه رادیویی جوان پخش می شود.

دسترسی سریع
جورواجور