از ساعت به مدت

رادیو جوان

خبر روابط عمومي

درِ اینترنت به روی آموزش باز می شود؟

امروز "فصل اول" از رادیو جوان رو با موضوع هفتگی ضرورتهای آموزشی و پرورشی و موضوع روز ضرورت آموزش الکترونیکی در مدارس بشنوید.در کشورهای توسعه یافته آموزش به کمک رایانه از طریق شبکه‌هایی مثل اینترنت و به صورت چند رسانه‌ای انجام می‌شه.

1397/10/22
|
14:49

به‌گزارش روابط عمومی رادیو جوان؛ امروز "فصل اول" از رادیو جوان رو با موضوع هفتگی ضرورتهای آموزشی و پرورشی و موضوع روز ضرورت آموزش الکترونیکی در مدارس بشنوید.در کشورهای توسعه یافته آموزش به کمک رایانه از طریق شبکه‌هایی مثل اینترنت و به صورت چند رسانه‌ای انجام می‌شه.

در کشورهای توسعه یافته و حتی در حال توسعه مدارس در امر آموزش به شکل هوشمند عمل می کنن. در این مدارس به کمک رایانه از طریق شبکه‌هایی مثل اینترنت، اینترانت و به صورت چند رسانه‌ای انجام می‌شه. به عبارت دیگه، محتوای برنامه‌های درسی با استفاده از صدا، تصویر، متن، فیلم و... ارائه می‌شه. باید گفت که بهره‌گیری از تعامل و ارتباطات دوسویه و چند سویه بین معلم و شاگرد و همین طور بین شاگردان، کیفیت فرآیند یاددهی و یادگیریُ به بالاترین سطح خودش می‌رسونه.

"فصل اول" رو هر روز هفته از شنبه تا چهارشنبه راس ساعت 12:35 بشنوید.ضمنا میتونید از طریق سایت رادیو جوان و بخش آرشیو برنامه ها این قسمت و قسمتهای دیگر رو دریافت کنید.

دسترسی سریع
خبر روابط عمومی