رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

نقش گوشی در امور درمانی و پزشكی نقش تلفن‌همراه در امور درمانی و پزشکی

رشد روزافزون صنایع ارتباطی، مخابراتی و انفورماتیکی، هر روز دنیا را با انقلابی جدید مواجه می‌کند. انقلاب فناوری اطلاعات و ارتباطات در کلیه بخش‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی کشورها تأثیراتی زیادی بر جای گذاشته‌است.

1397/04/17
|
15:22

با توسعه‌‌ی این فناوری در بخش پزشکی، به دنبال تحول عظیمی در نظام ارائه‌‌ی خدمات بهداشتی و درمانی هستیم و یکی از مهم‌ترین حوزه‌های کاربرد فناوری اطلاعات، حوزه‌ی بهداشت و درمانی است. فناوری اطلاعات از روش‌های متعددی می‌تواند به این حوزه کمک کند.
سیستم‌های ذخیره‌‌ی اطلاعات بیمار، سیستم‌های اطلاعات دارویی، سیستم‌های درمانی و جراحی، سیستم‌های پیگیری درمان، سیستم‌های درمان از راه دور، سیستم‌های راهبری پرستار، ربات‌های جراح و سیستم‌های پذیرش بیمار و بسیاری دیگر که در پس پرده طراحی همه‌ اینها یک هدف مشترک وجود دارد و آن تسهیل در کار درمان است.
در همین خصوص برنامه‌‌ی «رادیو همراه» امروز با عنوان «نقش گوشی در امور درمانی و پزشکی» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه که کاری است از گروه جوان و دانش از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعد از ظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را حامد مرادیان بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه