رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

لوازم جانبی تلفن‌همراه تلفن‌همراه و لوازم جانبی

با همه‌گیرشدن استفاده از گوشی‌های هوشمند بازار بزرگی از لوازم جانبی موبایل به‌وجود آمد و تنوع بی‌نظیری از محصولات در این بازار باعث شد تا مردم نیز خوب از آن استقبال کنند، هرچند این تنوع باعث سردرگمی افراد در خرید لوازم جانبی شده‌است.

1397/04/17
|
15:16

تلفن‌همراه یا گوشی‌همراه که به آن موبایل نیز می‌گویند، وسیله‌ای است برای ارسال و دریافت تماس تلفنی از طریق ارتباط رادیویی در پهنای وسیع جغرافیایی. منظور از موبایل وسیله‌ای است که برای اتصال به شبکه تلفن‌همراه به کار می‌رود. بررسی‌ها در زمینه‌‌ی میزان استفاده از تلفن‌های‌همراه نشان می‌دهد که تعداد زیادی از مردم در حالی به خواب می‌روند که تلفن همراه خود را در دست دارند یا آن را کنار خود گذاشته‌اند.
کاربران با تلفن هوشمند خود می‌خواهند عکس‌های خوب بگیرند، فیلم ببینند، با دوستانشان در شبکه‌های اجتماعی ارتباط برقرار کنند و هزاران انتظار ریز و درشت دیگر که زمانی به فکر کسی هم نمی‌رسید که بتوان با تلفن‌همراه این کارها را کرد. به همین ترتیب و در نتیجه‌ی نیاز کاربران، بازار قوت‌بخشیدن به موبایل با استفاده از لوازم جانبی گرم شد.
لوازم جانبی گوشی تلفن‌همراه یکی از مهم‌ترین مسائلی است که موقع خرید گوشی موبایل باید به آن توجه کرد. متاسفانه خیلی از کاربران نمی‌دانند چه لوازمی ضروری است و چه لوازمی ضرورت ندارد. در این برنامه می‌خواهیم مهمترین لوازم جانبی گوشی موبایل را معرفی کنیم و توضیح دهیم که کدامشان ضروری‌اند و کدامشان ضروری نیستند.
در همین رابطه برنامه‌ی «رادیو همراه» امروز با عنوان «تلفن همراه و لوازم جانبی» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه که کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را حامد مرادیان بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه