رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

نقش تلفن همراه در مدیریت ساختمان نقش تلفن‌همراه در مدیریت ساختمان

اگر مدیر ساختمان هستید، مسلما مدیریت ساختمان به شیوه‌ی قدیمی و سنتی کار آسانی نیست. اما اگر فناوری‌های جدید و به روز را در این مسیر به خدمت بگیرید، اوضاع به کلی تغییر می‌کند.

1397/04/17
|
15:15

عده‌ی زیادی از مدیران و ساکنان ساختمان‌ها همچنان ترجیح می‌دهند از قلم و کاغذ برای رسیدگی به هزینه‌ها استفاده کنند یا در نهایت فهرست پرداخت‌ها را در یک فایل در رایانه یا تلفن همراه خود ذخیره کنند و به این ترتیب در صورت از دست رفتن اطلاعات بخش بزرگی از برنامه‌ریزی‌ها و محاسبات از بین می‌روند و اگر ساکن یک ساختمان با تعداد زیادی واحد باشید باید پاسخگوی خانواده‌های بسیاری باشید.
افزون بر این، یادآوری پرداخت هزینه‌ها به هر کدام از واحدها کار آسانی نیست و پیگیری آن به وقت و حوصله‌ی فراوانی احتیاج دارد.
خوشبختانه فناوری اطلاعات و گستردگی استفاده از تلفن‌های همراه باعث شده‌اند تا با کمک نرم‌افزارهایی در این زمینه، نه‌ تنها در وقت خود و دیگران صرفه‌جویی کنید بلکه هیچ‌ وقت نگران از دست رفتن اطلاعات پرداخت‌ها و مدیریت هزینه‌ها نباشید.
در همین خصوص برنامه‌ی «رادیو همراه» امروز با عنوان «نقش تلفن همراه در مدیریت ساختمان» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه که کاری است از گروه جوان و دانش از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعد از ظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را حامد مرادیان بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه