رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

آداب مكالمه با تلفن همراه با آرامش

فرقی نمی‌کند که ما پشت تلفن با چه کسی در حال صحبت کردنیم، مهم این است که اگر بتوانیم با تلفن مکالمه‌ی خوبی انجام دهیم و تأثیرگذاری یا اثربخشی خوبی با مکالمه پشت تلفن داشته باشیم، خیلی در بهتر شدنِ روابط ما با دیگران موثر است.

1397/04/19
|
14:43

در چندین سال گذشته که شبکه‌های تلفنی و مخابراتی رشد چشمگیری داشته‌اند، استفاده از تلفن و موبایل برای برقراری ارتباط خیلی بیشتر شده، اما شاید کمتر کسی به این موضوع پرداخته باشه که چگونه با تلفن مکالمه‌ی خوبی انجام دهیم تا با یک مکالمه به ویژه در شرایط سخت بتوانیم به آرامش برسیم.
با وجود این رشد چشمگیر و استفاده‌ی روزافزون ما از تلفن، دانستن آداب مکالمه با تلفن نیز احساس می‌شود. اگر ما ندانیم با شخصی که پای تلفن است چگونه صحبت کنیم و آداب مکالمه با تلفنُ رعایت نکنیم، مطمئناً نمی‌توانیم مکالمه‌ی تلفنی خوب و اثر بخشی داشته باشیم و به جای اینکه یک مکالمه‌ باعث آرامش ما شود اعصاب و افکار ما را برهم خواهد ریخت.
فرقی نمی‌کند که ما پشت تلفن با چه کسی در حال صحبت کردنیم، مهم این است که اگر بتوانیم با تلفن مکالمه خوبی انجام دهیم و تأثیرگذاری یا اثربخشی خوبی با مکالمه پشت تلفن داشته باشیم خیلی در بهتر شدنِ روابط ما با دیگران موثر خواهد بود.
در همین خصوص برنامه‌ی «رادیو همراه» امروز با عنوان «تلفن همراه و گرما» از رادیوجوان پخش می‌شود.

این برنامه که کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود، سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را حامد مرادیان بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه