رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

پیشرفت فناوری تلفن‌همراه و گرما

به لطف پیشرفت فناوری، بسیاری از کارها حتی برخی کارهای اداری را می‌توان از طریق اینترنت و گوشی و اپلیکیشن‌های گوناگون انجام داد تا مجبور نباشیم در گرما یا سرمای هوا از منزل خارج شویم.

1397/04/17
|
15:14

آیا تا به حال شده که به خاطر گرما یا حتی سرمای هوا مجبور باشید از خانه برای انجام دادن یک کاری مثلا کار اداری از منزل خارج شوید، اما بعدا متوجه شوید که این کار را در منزل و از طریق اینترنت و گوشی تلفن همراه می‌توانستید انجام دهید؟
به لطف پیشرفت فناوری، بسیاری از کارها حتی برخی کارهای اداری را هم می‌توان از طریق اینترنت و گوشی و اپلیکیشن‌های گوناگون انجام داد و می‌توان از این طریق انجام داد تا مجبور نباشیم در گرما یا سرمای هوا از منزل خارج شویم یا حتی با استفاده از فناوری‌های جدید و از طریق موبایل، مناطق توریستی نقاط مختلف کشور و حتی جهان را نگاه کنیم.
در همین خصوص برنامه‌ی «رادیو همراه» امروز با عنوان «تلفن همراه و گرما» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه که کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را حامد مرادیان بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه