رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

دورهمی و تلفن همراه گوشی در مهمانی‌ها

وقتی رادیو به خانه‌ها آمد اتاق مخصوص به خود را داشت. فامیل و خانواده دور هم جمع می‌شدند، ولی موقع برنامه‌های مورد علاقه خود هر کسی می‌رفت در اتاق رادیو و مثلا داستان شب را گوش می‌کرد. تلویزیون که آمد در مرکز خانه جای گرفت.

1397/01/26
|
17:23

تلویزیون با جذابیت تصویری‌ای که داشت بستگان دورهم جمع شده را به صفحه‌ی متحرکش میخکوب می‌کرد. افراد حضور داشتند ولی کمتر با هم صحبت می‌کردند. اما امروز موبایل در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها از هر چیزی برایمان جذاب‌تر شده حتی از دیدن عزیزانمان!
تقریبا می توان گفت این روزها کمتر کسی ات که تلفن همراه نداشته باشد. شما در هر مکانی که هستید اگر به اطرافیانتان بنگرید می‌بینید که دوستان و آشنایان هرکدام یک گوشی هوشمند یا معمولی دارند. این نشان‌دهنده‌ی این است که تلفن همراه جزوی از زندگی یک انسان شده است و نبود آن باعث مشکلاتی هم ممکن است شود.
اگر دقت کرده باشید، این روزها مهمانی‌های خانوادگی و حتی دورهمی‌های دوستانه هم رنگ و بوی گذشته را ندارد و بیشتر از اینکه دوستان از کنار هم بودن لذت ببرند، سرشان گرم چک‌کردن پیام‌های دریافتی در شبکه‌های مجازی است و حضور در این جمع‌ها آنقدر بی سروصدا و آرام شده که اگر نباشیم هم کسی متوجه نبودن‌مان نمی‌شود.
در همین خصوص برنامه‌ی «رادیو همراه» امروز با عنوان «مزایا و معایب استفاده از گوشی در میهمانی» از رادیوجوان پخش می‌شود.

این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را حامد مرادیان بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه