و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

از جدال سرخابی ها در بیرون زمین تا مدیر اصفهانی در راه پرسپولیس

پس از احضار وریا غفوری به كمیته انضباطی سرپرست آبی پوشان به این اقدام سازمان لیگ واكنش نشان داد

1398/06/05
|
09:01
|

با گذشت یك هفته از آغاز لیگ برتر فوتبال برخی بازیكنان به توپ رقابت های معترض بودند. در این بین وریا غفوری هافبك بازیساز استقلال تهران پس از شكست مقابل ماشین سازی تبریز فرم توپ را یكی از عوامل شكست این تیم دانست و مسئولیت را به گردن سازمان لیگ انداخت. پس از این اظهارات كمیته انضباطی این بازیكن را جهت ادای توضیحات به این كمیته فراخواند. جواد زرینچه سرپرست استقلال تهران هم در واكنش به احضار غفوری گفت : این اعتراض تنها مختص بازیكنان استقلال نبوده و سیدجلال حسینی كاپیتان پرسپولیس هم قبل از آغاز فصل به موضوع توپ ها معترض بوده است.

مجید نامجو مطلق پیشكسوت باشگاه استقلال تهران هم در رابطه با وضعیت استراماچونی گفت : این مربی در كارخود حرفه ای است و مدیران استقلال باید خواسته های وی را تامین كنند.

امید ابراهیمی هافبك خلاق الاهلی قطر هم كه در لیست مازاد این تیم قرار گرفته بود با مسئولان زردپوشان اصفهانی به توافق نرسید و قرار است فصل جاری فوتبالی خود را در خارج از ایران سپری كند .

از باشگاه پرسپولیس هم خبر می رسد، با اتمام فعالیت ایرج عرب مدیرعامل فعلی این باشگاه سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن اصفهان راهی تهران شود تا بر صندلی مدیریت باشگاه پرطرفدار تهرانی تكیه بزند.

سیف مدیر مجموعه ورزشگاه صدهزار نفری آزادی تهران هم خبر داده گیت گذاری طبقه دوم ورزشگاه آزادی تهران تا قبل از هفته چهارم كه شهرآورد بزرگ تهران است به اتمام می رسد و بلیط این طبقه نیز به صورت الكترونیك در اختیار تماشاگران قرار خواهد گرفت .

بلند قامتان بسكتبال كشورمان نیز پس از حضور در تورنومنت پیك در شهر یانگجوی چین روز چهارشنبه برای حضوری قدرتمند در مسابقات جهانی راهی گوانگجو خواهند شد.

دسترسی سریع
و اما ورزش