و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

اسطوره آلمانی در راه نیمکت تیم ملی؟/فروزان مجرم است؟

برخی از رسانه های خبری ورزشی خبر داده اند، یورگن کلینزمن بزودی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده می گیرد.برنامخ «واما ورزش» ضمن بررسی این موضوع ،حواشی مربوط به بازی تراکتورسازی و دروازه بان این تیم را هم بررسی کرده است.

1398/01/26
|
14:59

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان،برخی رسانه های خبری ورزشی امروز از هدایت تیم ملی ایران توسط کلینزمن آلمانی خبر دادند .


از صبح امروز خبری در فضای رسانه ای پیچید که چند روز آینده یورگن کلینزمن آلمانی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده می گیرد .

این خبر در حالی در بین اهالی ورزش دست به دست می شد که اسلامیان عضوهیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از انتشار آن ابراز بی اطلاعی کرده و گفته: مهدی تاج رئیس فدراسیون شخصا پیگیر انتخاب سرمربی جدید تیم ملی است .

در ادامه «واماورزش» ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفتگویی تلفنی با برنامه در توضیحاتی با اشاره به سخنان حاشیه برانگیز جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پیرامون حضور برانکو گفت: الان زمان مناسبی برای بیان اظهارنظرهای غیر کارشناسی نیست و برانکو ایوانکویچ از حمایت کامل کادر مدیریتی باشگاه برخوردار است و برای فصل آینده نیز در کنار قرمز پوشان تهرانی خواهد ماند . پس از اتفاقات بازی قبل تراکتور ، سپیدرود و باخت قرمزپوشان تبریزی و حواشی ایجاد شده پیرامون محسن فروزان ، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برای ادای توضیحات دروازه بان تراکتور رو فراخوانده است .

انتهای پیام /

دسترسی سریع
و اما ورزش