و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

برانکو برای صعود یک برد کم دارد

سرخابی های تهران ، و ذوب آهن اصفهان امروز و فردا به مصاف تیم های عربی می روند.شاگردان برانکو در این دیدار در صورت پیروزی شانس صعود دارند .در آخرین رده بندی تیم های حاضر در رنکینگ فیفا نیز تیم ملی کشورمان با یک پله صعود به رده 21 رسید.

1398/01/19
|
19:06

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیوجوان؛ سرخابی های تهران ، و ذوب آهن اصفهان امروز و فردا به مصاف تیم های عربی می روند.در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان امروز به مصاف رقبای قدرتمند خود می روند .

در دوحه قطر شاگردان وینفرد شفر از ساعت 30 : 21 دقیقه به مصاف الهلال پرقدرت می روند . الهلال عربستان در این دوره از رقابت ها با شش امتیاز صدر نشین است و استقلالی هایی که حال و روز خوشی ندارند باید با تمام قوا به مصاف این تیم بروند . در دیگر نقطه قطر ذوب آهن متحول شده منصوریان باید با الوصل این کشور دیدار کند . منصوریان در گفتگویی تلفنی با برنامه واماورزش بهره گیری از جوانان را عامل موفقیت تیم خود دانسته و ابراز امیدواری کرده این جوانان امشب هم برای پیروزی ذوب آهن تلاش کنند . پرسپولیس هم فردا در دیداری نفس گیر باید رو در روی الاهلی عربستان قرار گیرد .

شاگردان برانکو در این دیدار در صورت پیروزی شانس صعود دارند . در آخرین رده بندی تیم های حاضر در رنکینگ فیفا نیز تیم ملی کشورمان با یک پله صعود به رده بیست و یکم رسید . محمد اسلامیان عضو هیئت رئیسه فدراسیون هم اعلام کرده روند انتخاب سرمربی تیم ملی در حال انجام است و اواخر فروردین نام سرمربی تیم ملی اعلام میشود .

انتهای پیام/


دسترسی سریع
و اما ورزش