و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

پرسپولیس روی نوار خوشبختی/تراکتورسازی به صدر جدول می رسد؟

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فاصله هفت هفته تا اتمام بازی های لیگ برتر با 51 امتیاز به صدر جدول تکیه زده .تراکتور سازان تبریز نیز با برتری ارزشمند مقابل صنعت نفت آبادان تیم تعقیب کننده صدر نشینی است." واما ورزش" بررسی کرده است.

1398/01/17
|
14:22

به‌گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فاصله هفت هفته تا اتمام بازی های لیگ برتر با 51 امتیاز به صدر جدول تکیه زده . تراکتور سازان تبریز نیز با برتری ارزشمند مقابل صنعت نفت آبادان تیم تعقیب کننده صدرنشینی است و در صورت ادامه کسب پیروزی ها می توانند برای اولین بار به مقام قهرمانی لیگ برتر دست یابند .

اکبر محمدی کارشناس فوتبال در گفتگویی تلفنی با برنامه "واماورزش" ضمن تمجید از اتحاد پرسپولیسی ها گفت : شاگردان برانکو در ادامه اگر با این روند پیش روند می توانند برای سومین سال به مقام قهرمانی برسند . این کارشناس فوتبال در ادامه روند نزولی استقلال را متاثر از شکست دربی دانست و گفت کادر فنی برای احیاء تیم باید تلاش کنند تا بتوانند در ادامه لیگ و مسابقات آسیایی موفق شوند .

در انتخابات هیئت رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا مهدی تاج به عنوان نایب رئیس این کنفدراسیون انتخاب شد . اسامی تیم ملی بوکس هم برای مسابقات آسیایی اعلام شد که نام ورزشکار پرآوازه این رشته احسان روزبهانی دیده نمیشود .


انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش