و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

سرخابی ها حریف داوری در لیگ قهرمانان آسیا نشدند

سرخ‌آبی هادر ادامه هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریفان اماراتی و قطری متوقف شدند.پرسپولیس در دوحه با شکست مقابل السد قعرنشین گروه خود شد.استقلال در خانه و مقابل دیده گان 65 هزار نفر نتوانست مقابل العین به پیروزی برسد.

1397/12/22
|
16:41

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ استقلال در خانه و مقابل دیده گان 65 هزار نفر نتوانست مقابل العین به پیروزی برسد . تیم فوتبال استقلال تهران در حالی به مصاف العین امارات رفت که با ارائه یک بازی برتر در مقابل هواداران خود با نتیجه یک بر یک متوقف شد . در این دیدار فرشید باقری تک گل آبی پوشان رو به ثمر رساند اما در ادامه بازیکن ژاپنی العین بازی را به تساوی رساند . در دقایق پایانی نیز روزبه چشمی شاگردان شفر را پیش انداخت اما داور اردنی در یک اشتباه فاحش دست آبی پوشان را از برد دور کرد .


در ادامه دیدارهای این گپروه نیز الهلال عربستان با سه گل الدوحیل قطر را مغلوب کرد تا صدرنشین این گروه باقی بماند .دیگر نماینده کشورمان هم در دوحه با شکست مقابل السد قعرنشین گروه خود شد . در این دیدار نیز شاگردان برانکو هم با ارائه یک بازی برتر توانستند نبض میدان را در دست بگیرند و علیرغم موقعیت های خوب ، نتوانستند به گل دست یابند و در دقیقه 93 با اشتباه مسلم داور کره ای بغداد بونجاح مهاجم الجزایری السد دروازه بیرانوند را گشود تا نماینده ثروتمند قطر پیروز این دیدار حساس باشد .

در ادامه دیدارهای این گروه نیز پاختاکور با یک گل از الاهلی گذشت و صدر نشین شد . مومنی کارشناس فوتبال هم در گفت و شنودی تلفنی با "واماورزش" ضمن اشاره به اشتباهات داوری گفت : فدراسیون باید از مراجع قانونی پیگیر حق باشگاه های ایرانی باشد .


انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش