و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

امیدمان به ورزشگاه آزادی است

شاگردان برانکو ایوانکویچ در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه دوبرصفر شکست خوردند تا سرنوشت تیم قهرمان در آزادی رقم بخورد.«واما ورزش»حاشیه های این بازی را بررسی کرده است.مارا از آرشیو رادیو جوان بشنوید.

1397/08/12
|
20:37

به گزارش گروه چندرسانه ی رادیو جوان،پرسپولیس تهران امروز در حالی در ورزشگاه کاشیماساکر به مصاف کاشیمای ژاپن رفت که شاگردان برانکو امید زیادی به برتری در بازی رفت داشتند . ژاپنی ها نیمه اول این دیدار رو محتاطانه آغاز کردند و پرسپولیسی ها روی ضدحمله در چند موقعیت می توانستند صاحب گل شوند که با اشتباه مهاجمان نتوانستند دروازه کاشیما رو باز کنند .

حسین عبدی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس روی خط تلفن واماورزش با اشاره به سازماندهی خوب حریف ژاپنی پرسپولیس گفت : شاگردان برانکو باید در تهران با حفظ انسجام تیمی مرکز میدان را در اختیار بگیرند و روی ضدحملات حساب ویژه ای بازکنند . غلامحسین کریمی کارشناس برنامه واماورزش هم که مستقیم از ورزشگاه کاشیماساکر گزارش می داد ، جو ورزشگاه و تماشاگران را به نفع کاشیما دانست و از طرفداران پرسپولیس خواست شنبه ای جهنمی را در 19 آبان برای سامورایی ها رقم بزنند .

از نکات قابل تامل این بازی اخراج سیامک نعمتی مهره تاثیرگذار پرسپولیس در اواخر بازی بود که باتوجه به کمبود بازیکن و خالی بودن دست برانکو در بازی برگشت می تواند سرخ پوشان را به دردسر جدی بیاندازد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش