و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

بازهم بیرانوند خوش درخشید

پس از درخشش علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس و تیم ملی در عرصه رقابت های باشگاهی و ملی، کنفدراسیون فوتبال آسیا نام بیرانوند را جز سه نامزد مردسال آسیا معرفی کرد."واما ورزش" بررسی کرده است.

1397/07/17
|
16:38

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ پس از درخشش علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس و تیم ملی در عرصه رقابت های باشگاهی و ملی، کنفدراسیون فوتبال آسیا نام بیرانوند را جز سه نامزد مردسال آسیا معرفی کرد."واما ورزش" بررسی کرده است.

پس از سال ها که علی دایی و علی کریمی از ایران توانستند مرد سال آسیا لقب بگیرند ، دوباره این شانس نصیب یکی از بازیکنان ایران شده تا بتواند بر بام آسیا بایستد . بیرانوند پس از درخشش فوق العاده در جام جهانی فوتبال و همچنین موفقیت در عرصه باشگاهی توانسته به عنوان یکی از نامزدهای مرد سال آسیا لقب بگیرد . مرد سال آسیا آذرماه در مالزی مشخص میشود .

استاندار خوزستان هم از افتتاح رسمی ورزشگاه فولادآره نا توسط معاون رئیس جمهور در آینده ای نزدیک خبر داده و گفته با افتتاح رسمی این ورزشگاه بازی های خانگی فولاد در ورزشگاه اختصاصی خود انجام می شود .

از رقابت های پاراالمپیک آسیایی جاکارتا هم خبررسیده که ورزشکاران ایرانی در رتبه پنجم توزیع مدال ها قرارگرفتند . سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در گفتگو با واماورزش رادیوجوان گفت : وضعیت ملی پوشان ایرانی در دهکده بازی ها خوب و امیدوارکننده است و امیدواریم در پایان رقابت ها ایران بتواند در جایگاه سوم بازی ها قرار گیرد .

یکی از مسئولان فدراسیون والیبال هم در برنامه ایستگاه ورزش با اشاره به وضعیت نابسامان والیبال گفت : قرار است در آینده ای نزدیک کمیته فنی فدراسیون والیبال تشکیل جلسه دهد تا ادامه وضعیت همکاری با کولاکوویچ مشخص شود . از طرفی هم با قانون منع بکارگیری بازنشستگان وضعیت ادامه فعالیت ضیایی رئیس این فدراسیون در هاله ای از ابهام قرار دارد .

انتهای پیام/


دسترسی سریع
و اما ورزش