و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

کنفدراسیون فوتبال آسیا پیگیر ایرادات ورزشگاه آزادی

کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن برشمردن برخی ایرادات فنی ورزشگاه آزادی از مسئولان ورزش کشورمان خواسته تا این ایرادات را برای برپایی فینال احتمالی پرسپولیس برطرف کنند."واما ورزش" در رادیو جوان بررسی کرده است.

1397/07/14
|
15:04

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن برشمردن برخی ایرادات فنی ورزشگاه آزادی از مسئولان ورزش کشورمان خواسته تا این ایرادات را برای برپایی فینال احتمالی پرسپولیس برطرف کنند.

پس از برد شیرین پرسپولیس در ورزشگاه حمد السد ، کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای خطاب به وزارت ورزش خواستار رفع برخی نواقص ورزشگاه آزادی برای بازی احتمالی فینال پرسپولیس شده است . نماینده کشورمان در صورت صعود به فینال لیگ قهرمانان امسال باید در بازی برگشت از حریف خود میزبانی کند .

بعد از علی دایی که به عنوان پرافتخارترین مهاجم جام ملت های آسیا از سوی کاربران لقب گرفت ، حالا علی کریمی نیز به عنوان هافبک خلاق آسیا در صدر برترین انتخاب قرار گرفته است .

مرتضی پور علی گنجی هم که ظاهر با یک مصدومیت جزیی دست و پنجه نرم میکرد از بند مصدومیت رها شده و برای حضور در اردوهای تیم ملی مشکلی ندارد .

جام حذفی فوتبال کشورمان نیز دیروز در حالی پیگیری شد که تیم پرآوازه سپاهان نتوانست در 120 دقیقه از پس نساجی برآید و شاگردان قلعه نویی در ضربات پنالتی از سد حریف سرسخت خود گذشتند و راهی دور بعد رقابت ها شدند .

در ادامه لیگ برتر فوتبال کشورمان هم از ساعت 18 و 15 دقیقه امروز استقلال تهران در ورزشگاه شهید محمودی مسجد سلیمان مهمان نفت این شهر است . شاگردان شفر در صورت پیروزی در این ماسبقه می توانند جایگاه خود را در رده هفتم به تثبیت برسانند .

جباروف هافبک سابق استقلال تهران هم که به لیگ قرقیزستان رفته با ابراز پشیمانی به شفر گفته مایل است به استقلال بازگردد .

از لیگ قهرمانان آسیا هم همچنین خبر می رسد با توجه به محرومیت عراق سهیمه ایران همچنان چهارسهمیه باشد .

از هفته آینده هم المپیک نوجوانان تیراندازی در آرژانتین برگزار می شود که ورزشکاران کشورمان در ؟آمادگی کامل این رقابت ها بسر می برند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش