و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

استقلال پا در هوا مانده

با نزدیک شدن به آغاز رقابت های لیگ برتر فوتبال ، باشگاه استقلال در شرایط نامناسبی قرار دارد و بسیاری از ستاره های فصل گذشته این تیم در رقابت های این فصل لیگ برتر آبی پوشان را همراهی نمی کنند."واما ورزش" بررسی کرده است.

1397/04/20
|
06:56

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛با نزدیک شدن به آغاز رقابت های لیگ برتر فوتبال ، باشگاه استقلال در شرایط نامناسبی قرار دارد و بسیاری از ستاره های فصل گذشته این تیم در رقابت های این فصل لیگ برتر آبی پوشان را همراهی نمی کنند

پس از پایان رقابت های جام جهانی ، خیلی از ستاره های تیم ملی در تیررس باشگاه های خارجی قرار گرفتند که از این حیث باشگاه استقلال تهران با خروج دو بازیکن مهم خود موجی از نگرانی را برای هواداران پرشمارخود به همراه داشته .

امید ابراهیمی فرمانده قلب تهاجمی این تیم با قراردادی یکساله عازم الاهلی قطر شد و سید مجید حسینی هم احتمالا راهی ترابوزان اسپور ترکیه می شود . این نقل و انتقالات در حالی انجام می شود که مدیران استقلال روزه سکوت گرفته اند که این امر موجب نگرانی شدید هواداران این تیم شده .

تیم ملی المپیک کشورمان نیز در راه آماده سازی رقابت های آسیایی دیروز در یک بازی تدارکاتی مقابل پارس جنوبی جم متحمل شکست شد .

رقابت های لیگ برتر فوتسال کشورمان هم آغاز شده که با داغ شدن تنور این رقابت ها روند آماده سازی تیم ملی فوتسال هم در حال پیگیری است . ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال هم در این رابطه گفته : این تیم با تمام قوا به مصاف حریفان می رود تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کند .

از جام جهانی روسیه هم خبر رسیده علیرضا فغانی یکی از بخت های اصلی قضاوت در فینال جام این دوره است . مرتضی پور علی گنجی مدافع خوش آتیه تیم ملی فوتبال کشورمان نیز که با درخشش در جام جهانی توانست خود را بر سر زبان ها بیاندازد ، فصل آینده فوتبالی خود را در لیگ هلند سپری خواهد کرد . همچنین سعید عزت اللهی هافبک تیم ملی کشورمان نیز با رد شایعه دوپینگ خود گفت از عوامل این شایعه سخیف به مراجع قضایی شکایت خواهد کرد .

"واما ورزش" بررسی کرده است.


انتهای پیام/


دسترسی سریع
و اما ورزش