راهكار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:45 به مدت 15 دقیقه

در منزل هم درآمد ماهیانه دارید كار در منزل

خیلی‌ها دوست دارند در خانه بمانند و یك كار در منزل یا كسب و كار خانگی را اداره كنند. آیا شما دوست ندارید درآمدی ثابت یا درآمد متغیر هنگفتی داشته باشید بدون این‌كه از خانه‌تان خارج شوید؟

1397/02/17
|
18:06
|

اگر هر روز با اكراه به محل كار می‌روید، یا یافتن یك كار موقتی در نزدیكی محل زندگی‌تان برایتان دشوار است، حالا وقتش است در خانه بمانید و با یك كار در منزل برای خود كسب درآمد كنید.

هیچ زمانی برای كار در منزل بهتر از حالا نبوده‌است. بر اساس گزارش‌های مختلف از سراسر جهان حالا بسیاری افراد دیگر و حدود بیش از 2 میلیون ایرانی این كار را می‌كنند. هر قدر كه اقتصاد بهبود می‌یابد، شركت‌های بیش‌تری به دنبال افزایش شمار كاركنانشان هستند. آنها ترجیح می‌دهند كارشان را با استخدام افراد به صورت دوركاری توسعه دهند. به این ترتیب نیازی به سرمایه گذاری جدید در تاسیسات و محل كار جدید ندارند. علاوه بر این اگر دوست ندارید در منزل برای دیگران كار كنید می‌توانید منزل را به محل پول‌سازی برای خودتان تبدیل كنید.

شما برای بیش‌تر شغل‌های خانگی (چه دوركاری و چه خویش كاری) به یك رایانه و اتصال به اینترنت، برخی مهارت‌های پایه، و البته طرز فكر «من می‌توانم» نیاز دارید.

برنامه‌ی «راهكار» یكشنبه 16 اردیبهشت با موضوع كار در منزل بود.

دسترسی سریع
راهكار