اینجا شب نیست (بامداد شنبه) بامداد شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد شنبه)

وسواس فكری وسواس فكری در شبكه های مجازی

آیا تا به حال این موضع فكر كرده اید كه استفاده بیش از حد از فضای مجازی می تواند در بروز انواع وسواس های فكری و روحی موثر باشد و زندگی شما را از راه درست به بیراه ای نامعلوم رهنمون سازد ؟

1396/08/06
|
10:56
|

خیلی از انسان های قرن حاضر در زندگی های خود یه همراه جدید قرین تك تك ثانیه های زندگی شان شده و در هیچ جای زندگی نمیتوانند بدون آن سر كنند .
این عضو جدیدالورد در زندگی ها حالا به قدری توانسته جای خودش را پر كند كه در برخی جوامع نه تنها فعلا موجب رشد و تعالی فردی نشده بلكه با خود كوله باری از انواع بیماری ها روحی و بعضا جسمی را به ارمغان آورده . بله نوك پیكان گفتار بالا درست در پیشانی فضای مجازی نشسته ! فضایی كه استفاده نادرست و بعضا اعتیاد آور ما انسانها برایمان نه تنها آرامش و آسودگی نیاورده بلكه انواع و اقسام وسواس های فكری و روحی را در فرد استفاده كننده ایجاد كرده .
سوسوی چراغ های روشن در دل شب های تاریك در شهر نیز می تواند موید این موضوع باشد كه بسیاری از شهروندان و بالاخص جوان ترها عطای آرامش و استراحت شبانگاهی را به لقای خیره شدن در صفحه گوشی می بخشند و به جای روزی سرشار از انرژی با چشمانی خسته راهی فعالیت های روزانه می شوند .
از همین رو بامداد امروز در برنامه اینجاشب نیست به این موضوع اختصاص یافت و كارشناس برنامه به بررسی بیشتر این معضل در جوامع امروزی پرداخت و راه رهایی از انواع وسواس های فكری را در مدیریت استفاده از فضای مجازی عنوان كرد .

برنامه اینجاشب نیست به تهیه كنندگی پانته آ پاچنگی و گویندگی راضیه هاشمی روی آنتن رادیو جوان می رود .

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد شنبه)