اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع شهدای خدمت

سخنگوی قوه قضاییه، در ویژه‌برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان ضمن عرض تسلیت گفت: حضور میلیونی و پر شور مردم و مسئولین و مقامات ارشد كشورهای مختلف جهان در مراسم تشییع آیت‌الله رئیسی، گواه جایگاه ویژه ایژه ایشان بود.

1403/03/03
|
17:08
|

دكتر اصغر جهانگیر (سخنگوی قوه قضاییه) در ویژه‌برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان ضمن اشاره به همكاری با آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه عنوان كرد: عروج روح بلند رئیس‌جمهور مردمی و خادم‌الرضا آیت‌الله دكتر ابراهیم رئیسی، وزیر امور خارجه و همراهان ایشان را به پیشگاه مقام معظم رهبری مدظله‌العالی و مردم شریف ایران تسلیت می‌گویم. بی‌شك ملت بزرگ ایران با وجود تجربه داغ‌ها و شهادت‌های فراوان آن هم در دوران خدمت و مسئولیت، صبر و بصیرت رویارویی با چنین حوادثی را دارند، اما طبعاً این حادثه ناگوار و ناگهانی، همه ما را در غمی بزرگ فروبرده است

وی در ادامه افزود: طی سال‌هایی كه آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی همكار بودم جز اخلاص، خستگی‌ناپذیری، مردمی‌بودن و فداكاری ندیدم. به بیان دیگر؛ رئیس‌جمهور محبوب و مردمی كشورمان در دوران مسئولیت خود در جایگاه مقام اول اجرایی كشور، خالصانه و خادمان به‌جز در راه خدمتگزاری قدمی برنداشت.

سخنگوی قوه قضاییه همچنین در ادامه سخنان خود اظهار كرد: آیت‌الله رئیسی، رسیدگی به امور عموم مردم را شیرین می‌دانستند و اگر مشاهده می‌كردند كه كاری از مردم مورد كم‌توجهی قرار گرفته است ناراحت شده و به اطرافیان تذكر می‌دادند تا امور مردم را در كوتاه‌ترین زمان ممكن به نتیجه برسانند.

دكتر اصغر جهانگیر با اشاره به حضور مردمی و فراگیر مردم و مقامات ارشد كشورهای خارجی در مراسم تشییع آیت‌الله رئیسی تأكید كرد: حضور میلیونی و پر شور مردم و همچنین مسئولین و مقامات ارشد كشورهای مختلف جهان در مراسم تشییع آیت‌الله رئیسی گواه جایگاه ویژه ایشان بود و امیدواریم راه آن عزیز بزرگوار ادامه پیدا كند.

دسترسی سریع
خبر