اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

اقدامات او برگ زرینی در تاریخ ایران است

رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای، در ویژه‌برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان ضمن عرض تسلیت به مردم شریف ایران گفت: اقدامات او برگ زرینی در تاریخ ایران است. رئیسی بسیار محبوب بود و تمام خدماتش را خالصانه انجام داد.

1403/03/03
|
16:44
|

سردار مهر علی باران چشمه (رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای) در ویژه‌برنامه "شهید جمهور" رادیو جوان با اشاره به حادثه جان‌سوز شهادت رئیس‌جمهور محترم و همراهان ایشان در سانحه بالگرد عنوان كرد: رحلت جان‌سوز رئیس‌جمهور مردمی و همراهان را به مردم ایران و رهبر انقلاب تسلیت می‌گویم و آرزوی صبر دارم. خداوند مزد زحماتش را با شهادت به‌خوبی داد. آیت‌الله رئیسی همواره به ورزش كشور توجهی ویژه داشت. او در شورای‌عالی ورزش دغدغه‌های خود را پیگیری و ابراز می‌كرد كه نشان از توجه ویژه ایشان داشت. رئیسی در مراسم تحلیل از قهرمانان با روی گشاده از همه استقبال كرد.

وی در ادامه گفت: آیت‌الله رئیسی، نگاه پدرانه‌ای به ورزش داشت، ورزش را معنوی و مادی حمایت می‌كرد. او حتی از تفقد به مشكلات قهرمانان از نظر مالی دریغ نمی‌كرد. ورزش را دوست داشت و قابل حمایت می‌دانست. او دغدغه‌اش این بود كه قهرمانان مشكل شغل و مسكن نداشته باشند و همیشه درد دل ورزشكاران را می‌شنید، حتی در مراسم تجلیل هم با روی گشاده به صحبت‌های ورزشكاران گوش می‌كرد.

رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای همچنین اظهار كرد: اقدامات او برگ زرینی در تاریخ ایران است. رئیسی بسیار محبوب بود و تمام خدماتش را خالصانه انجام داد و امید آن می‌رود كه رئیس‌جمهور آینده كشورمان نیز راه این مرد بزرگ و مردمی را ادامه دهد.

دسترسی سریع
خبر