اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

"وعده صادق" گوشه‌ای از توان نظامی ایران بود

در برنامه "جوونی مجاز" مطرح شد: عملیات "وعده صادق" تنها بخش كوچكی از توان نظام جمهوری اسلامی ایران بود كه جنبه تنبیهی داشت و بی‌تردید توان نظامی كشور ما در حال حاضر بسیار بیشتر از آن است كه دشمنان این مرز و بوم تصور آن را می‌كنند.

1403/01/27
|
10:35
|

دكتر محمد مهدی زاهدی (فرزند سردار شهید محمدرضا زاهدی) در برنامه "جوونی مجاز" رادیو جوان با اشاره به عملیات "وعده صادق" كه بامداد یكشنبه توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت گرفت اظهار كرد: در ابتدا باید تقدیر و تشكر خودم را از نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان كنم و این پیروزی ویژه را رقم زدند. این دلاورمردان با اطاعت امر از رهبر معظم انقلاب اسلامی سیلی محكمی بر دهان یاوه‌گوی دشمنان ایران و اسلام زدند و این مهم نشان دهنده آن بود كه خون شهدا همواره ثمربخش است و همچنین این اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حاكی از این است كه رژیم غاصب صهیونیستی، به پایان عمر خود كه سال‌ها است رو به زوال گذاشته نزدیك شده است.

وی در ادامه افزود: در این میان باید توجه داشته باشید كه عملیات "وعده صادق" كه جهانیان شاهد آن بودند؛ تنها بخش كوچكی از توان نظام جمهوری اسلامی ایران بود كه جنبه تنبیهی داشت و بی‌تردید توان نظامی كشور ما در حال حاضر بسیار بیشتر و بالاتر از آن است كه دشمنان این مرز و بوم تصور آن را می‌كنند و این رژیم غاصب بداند كه با كوچك‌ترین اقدام و پا كج گذاشتنی نسبت به مواضع و منافع ایران اسلامی؛ این بار نابودی و محو شدن خود را از روی كره زمین توسط جمهوری اسلامی ایران رقم خواهد زد.

فرزند سردار شهید محمدرضا زاهدی همچنین بیان كرد كه ما در سوگ و غم سنگین از دست دادن پدر، همراه و هم‌كلامی صمیمی بودیم كه عملیات "وعده صادق" به تحقق امر رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد و ما عمیقاً از این روند احساس آرامش و تسكینی بر درد خود داریم كه بی‌تردید وصف آن غیر ممكن است و خانواده شهدا این احساس را به خوبی درك خواهند كرد.

دكتر محمد مهدی زاهدی در پایان سخنان خود تأكید كرد كه امنیت، آرامش و قدرتی كه امروز جمهوری اسلامی ایران دارد مرهون خود شهدا و مدافعین این مرز و بوم است و انشا الله به یاری خداوند متعال این روند همواره ادامه خواهد داشت و هیچ یك از قدرت‌های جهانی توان مقابله و تعرض به ایران اسلامی را نخواهند داشت.

دسترسی سریع
خبر