آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

داوران فوتبال قربانی جدید کرونا ؟

کارشناس داوری کشورمان معتقد است کمیته داوران برای انجام تست کرونا داوران فوتبال اهمال کرده است

1399/04/28
|
21:26

با شیوع کرونا و همه گیری این ویروس در بین اهالی ورزش، کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای انجام تست کرونا کم کاری کرده که این موضوع باعث افزایش نگرانی خانواده ها و جامعه داوری از انتقال و ابتلاء کرونا به داوران فوتبال شده است.
علی خسروی داور بازنشسته فوتبال در گفتگوی تلفنی با آفساید رادیوجوان ضمن انتقاد شدید از دپارتمان داوری و کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: شخصا پروتکل های بهداشتی ویژه صیانت از داوران را نگاشته اما فدراسیون پزشکی ورزشی به این توصیه ها عمل نمیکند و داوران بدون انجام تست هفتگی برای هر قضاوت راهی زمین مسابقه می شوند . آقای خسروی با اشاره به اینکه لیگ دو هم بزودی آغاز می شود گفت : با این روند کمیته داوران احتمال اینکه داوران بیشتری به زنجیره انتقال و ابتلاء کرونا اضافه شوند بسیار زیاد است. آقای خسروی همچنین با انتقاد از ایفمارک هم گفت خانم هراتیان گفت: مجموعه پزشکی فدراسیون حتی زحمت مطالعه طرح را هم نکشیدند چه برسد به اقدامات پیشگیرانه. به گفته این کارشناس داوری تاکنون آقای حسین خانبان کمک داور رقابت های لیگ برتر به کرونا مبتلا شده است.

در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال هم پرسپولیس امشب به مصاف فولاد در ورزشگاه خالی از تماشگر آزادی می رود. سرخپوشان تهرانی از شش بازی باقیمانده لیگ برتر اگر 5 امتیاز کسب کنند قهرمان زودهنگام لیگ امسال خواهند شد

برنامه آفساید به تهیه کنندگی مژده تهرانی و حسن اسماعیل پور هرروز ساعت یازده صبح با مرور اخبار داغ ورزشی از رادیوجوان پخش میشود.

دسترسی سریع
آفساید