آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

تابستان و داستان کلاس‌های فوتبال

با آغاز فصل تابستان بسیاری از شهروندان برای آموزش فوتبال فرزندان خود راهی کلاس‌های تابستانی فوتبال می‌شوند، اما به خواستۀ خود نمی‌رسند.

1399/04/24
|
12:56

با آغاز فصل تابستان بسیاری از شهروندان با آرزوی فوتبالیست شدن فرزندان خود آنها را در کلاس‌های تابستانی مدارس فوتبال ثبت نام می‌کنند، اما با گذشت چند ماه به خواستۀ خود نمی‌رسند. از همین رو آفساید امروز رادیوجوان در گفتگویی با نیما نکیسا، مسئول مدارس فوتبال فدراسیون فوتبال، به بررسی دلایل ناکامی این مدارس پرداخته است.

نیما نکیسا در ابتدا با اشاره به اینکه مدارس فوتبال هر استان زیر نظر هیئت فوتبال استان مطبوع خود دارای مجوز و فعالیت‌اند گفت: با توجه به شیوع کرونا از فدراسیون فوتبال برای هیئت و مدارس فوتبال پروتکل‌های ویژه تعیین و ابلاغ شده است و مدارس موظف‌اند تمامی نکات ایمنی را رعایت کنند.

در ادامه نکیسا با اشاره به گلایۀ برخی از شهروندان برای نحوۀ آموزش این مدارس گفت: اخیرا دیده شده برخی از مدارس با نام‌های بازیکنان معروف و پیشکسوت فوتبال در حال فعالیت‌اند که لزوما این به معنای حضور بازیکن در مدرسه نیست و اولیا باید قبل از ثبت نام از صحت مدیریت مدرسه توسط بازیکن شاخص فوتبال اطمینان حاصل کنند.

نکیسا همچنین خبر داده با توجه به شکایات مردمی از سوءاستفاده از نام‌ها، اسامی مدارس معتبر زیر نطر فدراسیون فوتبال در هر استان در سایت فدراسیون درج شده و متقاضیان می‌توانند با پیدا کردن مدارس معتبر، فرزندان خود را نام نویسی کنند.

برنامۀ آفساید هر روز ساعت یازده صبح به تهیه‌کنندگی مژده تهرانی و زه سادات هاشمی با مرور اخبار داغ ورزشی به روی آنتن می‌رود.

دسترسی سریع
آفساید