کافه رادیو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:00 به مدت 45 دقیقه

رادیو جوان

كافه راديو

سرمایه‌گذاری روی نوقلمان برتر در ششمین جشنواره رسول آفتاب

جوان طاهره ساکی، دبیر اجرایی ششمین جشنواره رسول آفتاب، در برنامه کافه رادیو در روز دوشنبه 16 اسفند گفت‌وگو کرد.

1400/12/20
|
06:53

طاهره ساکی در گفتگو با علیرضا کنگرلو مجری برنامه زنده کافه رادیوی شبکه جوان درباره جشنواره رسول آفتاب گفت: «ششمین جشنواره مردمی رسول آفتاب با چند سالی وقفه، امسال مجددا شروع به کار کرده است.
این جشنواره به منظور شناسایی استعدادهای داستان نویسی، چه در حوزه ادبیات پایداری، چه در حوزه داخلی، چه در حوزه بین‌الملل و همچنین در حوزه ادبیات دفاع مقدس و در راستای توسعه ادبیات کودک با موضوع کودک شروع به فعالیت کرده است.
فراخوان این جشنواره از دو ماه پیش آغاز شده است که این ماه اخیر بیشتر روی رسانه و تبلیغات تمرکز کرده‌ایم.
همچنین آخرین مهلت ارسال آثار پانزدهم فروردین است».
در ادامه خانم ساکی درباره سوالات متداولی که درباره جشنواره می‌شود گفت: «داستان محدودیتی برای تعداد کلمه و تعداد صفحه ندارد.
همچنین ویژگی متمایز این جشنواره این است که ما این نوید را به نوقلمان می‌دهیم که اگر کارشان در سطح قابل قبول کارشناسان جشنواره باشد، خریداری می‌شود و به چاپ می‌رسد.
در واقع روی کارهای برتر سرمایه‌گذاری می‌شود و ما قصد داریم اختتامیه را همراه با رونمایی آثار برگزیده داشته باشیم».
در ادامه طاهره ساکی ضمن اشاره به کم بودن تبلیغات و اطاع‌رسانی ناقص جشنواره گفت: «پوستری که طراحی کرده بودیم خیلی جامع بود و در این پستر همه موارد ذکر شده بود اما متاسفانه خبرگزاری‌ها مطالب ارسالی ما را پاک کردند، به خاطر محدودیت صفحه یا به خاطر محدودیت موضوع یا سلیقه و این باعث شد که اصل مطلب منتشر نشود».
در آخر طاهره ساکی درباره راه‌های ارتباطی برای علاقه‌مندان گفت: «شماره موسسه فرهنگی هنری آفتاب در همه پیام‌رسان‌های فضای مجازی فعال است.
ایمیل جشنواره را هم روی پوستر تبلیغ جشنواره ثبت کرده‌ایم و همچنین می‌توانند به صفحه مجازی رسول آفتاب در اپلیکیشن اینستاگرام هم مراجعه کنند که درباره جشنواره و سوالات متداول جشنواره پاسخ داده شده و اطلاع رسانی شده است، همچنین همکاران ما در دایرکت پاسخگو هستند».
برنامه کافه رادیو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15 به مدت 40 دقیقه به طور زنده از رادیو جوان پخش می‌شود.
پایان پیام

دسترسی سریع
کافه رادیو