و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

کمتر از 24 ساعت تا شهرآورد بزرگ تهران

نودمین شهرآورد سرخابی های تهران بین دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس از ساعت 16 روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود

1398/06/30
|
15:31

نودمین شهرآورد بزرگ تهران فردا در حالی از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که در چند بازی گذشته آبی های تهرانی سهمی از برد نداشته اند و با تغییر کادر فنی خود از شفر آلمانی به استراماچونی ایتالیایی در ادیشه کسب اولین پیروزی در لیگ امسال با غلبه بر پرسپولیس هستند . سرخپوشان تهرانی هم که با تغییر کادرفنی و خداحافظی برانکوی کروات خاطرات خوبی در چند شهرآورد گذشته داشتند برای تکرار پیروزی پای به رقابت فردا می گذارند .

این دیدار که ابتدا قرار بود با تقسیم تماشاگران به 90 به 10 برگزار شود سرانجام با مخالفت شورای تامین استان تهران به روال سابق برگشت و تماشاگران دو تیم به طور مساوی می توانند این بازی را از نزدیک تماشا کنند. مدیر سامانه بلیط فروشی این دیدار در گفتگو با واماورزش رادیوجوان ضمن اعلام اینکه بلیط فروشی شهرآورد کاملا الکترونیکی خواهد بود از هواداران دو تیم خواست قبل از عزیمت به ورزشگاه بلیط خود را تهیه کنند چرا که فروش حضوری در ورودی ورزشگاه به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.

از اردوی دو باشگاه هم خبر می رسد فرجام خواهی باشگاه استقلال برای بخشیده شدن کارت زرد دوم فرشید اسماعیلی که منجر به اخراجش در بازی قبل و متعاقب آن محرومیت از دربی شد از سوی کمیته انضباطی رد شده و این بازیکن فردا از روی سکو نظاره گر بازی خواهد بود. از پرسپولیس هم خبر رسیده سیدجلال حسینی مدافع مستحکم و کاپیتان این تیم در جریان تمرینات چند روز گذشته مصدوم شده و بنا بر اعلام کادر پزشکی این تیم سیدجلال با توجه به روند درمان نمی تواند سرخپوشان را همراهی کند.


آزادکار وزن 92 کیلوگرم ایران بعد از ظهر امروز در دیداری سخت و نفسگیر برابر جی‌دن کاکس برای کسب مدال طلای جهان به روی تشک می‌رود. در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان 2019 که در نورسلطان پایتخت قزاقستان در حال برگزاری است، علیرضا کریمی نماینده وزن 92 کیلوگرم ایران و دارنده 2 مدال برنز جهان بعد از ظهر امروز برای کسب مدال طلای جهان برابر جی‌دن کاکس قهرمان جهان 2018 از آمریکا به روی تشک مبارزه می‌رود.

پوپک بسامی اولین زن وزنه بردار تاریخ ایران که در مسابقات جهانی در گروه D وزنه برداری زنان جهان با غلبه بر حریفان در نهایت در رده سی و هفتم جهان قرار گرفت. 41 وزنه بردار در این دسته شرکت کرده بودند. پوپک بسامی بانوی وزنه بردار کشورمان در این مسابقات در مجموع با 158 کیلوگرم توانست به رتبه سی و هفتم دست یابددسترسی سریع
و اما ورزش