و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

انتقاد مدیرعامل پرسپولیس از قانون 90 به 10 ورزشگاه‌ها

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران ضمن انتقاد از قانون 90 به 10 برای شهرآورد امسال گفت: زیرساخت‌های این کار هنوز در ورزشگاه‌ها آماده نیست

1398/06/17
|
12:33

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد تقسیم‌بندی تماشاگران به صورت 90 به 10 در مسابقات فوتبال ایران گفت: با وضعیت فعلی این موضوع امکان‌پذیر نیست مگر اینکه همه باشگاه‌ها هوادارانشان را شناسایی کنند و به آنها کارت هواداری بدهند. انصاری فرد با اشاره به اینکه رابطه‌ای برای شناسایی هواداران وجود ندارد گفته: هواداران اصلا قابل شناسایی نیستند و تشخیص اینکه هر فرد طرفدار چه تیمی است در ورزشگاه ها وجود ندارد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین در رابطه با قرارداد بیرانوند هم گفت: با دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس به توافق کامل رسیده‌ایم و پس از بازگشت ملی‌پوشان از هنگ کنگ قرارداد خود را نهایی می‌کنیم .
مصطفی کاراندیش، معاون حقوقی باشگاه تراکتور در خصوص بخشش بیرانوند از سوی رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال هیچ ماده قانونی برای بخشش نداریم از همین رو اگر بخشش بیرانوند به سرانجام برسد نوع برخورد سلیقه‌ای است و این کار بنیان‌های اخلاقی فدراسیون را زیر سوال می‌برد.

در پنجمین مرحله مسابقات لیگ جهانی «کاراته‌وان» ژاپن، ذبیح الله پورشیب نماینده وزن 84- کیلوگرم تیم ملی مردان در نخستین مبارزه 3 بر صفر «کنجی گریلون» از فرانسه را شکست داد و در دومین مبارزه نیز موفق شد نماینده «کوزوو» را شکست دهد. پورشیب در ادامه این رقابت‌ها با نتیجه یک بر صفر «آنتون ایساکو» از بلاروس را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. کاپیتان تیم ملی کاراته در این مرحله 2 بر یک "ایوان وسیچ" از کرواسی را شکست داد و فینالیست پنجمین دوره از رقابت‌ها شد.

دسترسی سریع
و اما ورزش