و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

تعیین تکلیف پانزده تیم لیگ برتری در مشهد

پانزده تیم لیگ برتری در مشهد رقبای خود برای لیگ نوزدهم را خواهند شناخت.با اعلام سعید فتاحی رئیس سازمان لیگ از ساعت نوزده امشب در تالار بزرگ شهر مشهد قرعه کشی لیگ برتر فوتبال انجام می شود و تیم ها برای لیگ برتر رقبای خود را خواهند شناخت .

1398/05/19
|
17:49

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛ با اعلام سعید فتاحی رئیس سازمان لیگ از ساعت نوزده امشب در تالار بزرگ شهر مشهد قرعه کشی لیگ برتر فوتبال انجام می شود و تیم ها برای لیگ برتر رقبای خود را خواهند شناخت . از فدراسیون فوتبال هم خبر میرسه ، با رفع مشکلات ورزشگاه ها لیگ برتر از عید غدیر آغاز می شود . مرتضی محصص رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال اعلام کرده با حمایت های صورت گرفته از سوی مهدی تاج برکناری سرمربی تیم ملی نوجوانان به دلیل کسب نتایج ضعیف در تورنمنت کافا منتفی است .سیدرضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران با ارسال نامه‌ای به استفان فاکس دبیرکل فدراسیون جهانی موی تای اعلام کرد که ورزش ایران همچنان حمید درخشان‌نیا را به عنوان رئیس انجمن موی‌تای ایران می‌شناسد.
در نامه ای که رئیس کمیته ملی المپیک به دبیرکل فدراسیون جهانی موی تای ارسال کرده، قید شده که سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی اختیار انتصاب رئیس جدید برای انجمن موی‌تای را ندارد.روزبه چشمی هافبک بازیساز استقلال هم پس از به نتیجه نرسیدن مذاکرات با مسئولان باشگاه استقلال با طلایی پوشان اصفهان به توافق رسیده و فصل نوزدهم لیگ برتر را در سپاهان خواهد بود

انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش