اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

رادیو جوان

خبر

با موج جدیدی از حضور جوانان در صحنه تئاتر روبرو هستیم

یک بازیگر جوان تئاتر در استان قم گفت : در بیست و دومین جشنواره تئاتر قم شاهد حضور موجی از جوانان در عرصه اجرای تئاتر بودیم و این اتفاق خوبی است.

1400/10/11
|
13:05

یک بازیگر جوان تئاتر در استان قم گفت : در بیست و دومین جشنواره تئاتر قم شاهد حضور موجی از جوانان در عرصه اجرای تئاتر بودیم و این اتفاق خوبی است.
فرحان فرحناک،در مصاحبه با برنامه «تماشاخانه» که از آنتن رادیو جوان پخش می‌شد ، با بیان اینکه علی‌رغم حضورم در عرصه تصویر،همچنان علاقه اولم تئاتر است و خود را مدیون تئاتر می دانم، اظهار کرد : هیچ وقت نمی توانم به دنیای بدون تئاتر فکر کنم و با آنکه فعالیت در حوزه تصویر را نیز شروع کرده ام ولی وقتی پیشنهاد تئاتر دریافت می‌کنم با افتخار و شور و شوق زیادی این پیشنهاد را مورد بررسی قرار می دهم .
این بازیگر تئاتر و تلویزیون با بیان اینکه تئاتر معنای هم گروه بودن ، همکاری و به نوعی الفبای زندگی را به من یاد داد، تصریح کرد: اتفاقی که در تئاتر می افتد حال من را صد برابر اتفاقات دیگر بهتر می کند.
فرحان فرحناک در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر اینکه کرونا به حوزه تئاتر و اجرا های آن ضربه زیادی وارد کرد و این موضوع به خصوص در شهرستان ها نمود و جلوه بیشتری دارد ، اضافه کرد : خوشبختانه در ماه های اخیر بار دیگر فعالیت ها و اجراها شکل گرفته و شاهد برگزاری جشنواره ها هستیم .
این بازیگر تئاتر به برگزاری بیست و دومین جشنواره تئاتر قم که در سال جاری برگزار شد اشاره کرد و گفت : اتفاق خوبی که در این دوره از جشنواره شاهد آن بودیم حضور موج جدیدی از جوانان بر روی صحنه اجرای تئاتر بود و این نوید یک شروع تازه ای را می دهد که باید از آن استقبال کرد.

دسترسی سریع
خبر