اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

رادیو جوان

خبر

چهلمین جشنواره فیلم فجر سنگ محکی برای بررسی عملکرد رئیس سازمان سینمایی کشور

یک فعال رسانه‌ای، اظهار کرد : چهلمین جشنواره فیلم فجر اولین سنگ محک برای ارزیابی عملکرد محمد خزایی رئیس سازمان سینمایی است که از مدتها پیش برای برگزاری این جشنواره تدارک دیده و از تغییر ساختارها در آن صحبت کرده است.

1400/10/11
|
12:55

یک فعال رسانه‌ای، اظهار کرد : چهلمین جشنواره فیلم فجر اولین سنگ محک برای ارزیابی عملکرد محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی است که از مدتها پیش برای برگزاری این جشنواره تدارک دیده و از تغییر ساختارها در آن صحبت کرده است.

حامد قریب، در مصاحبه با برنامه «سینماچی» که از آنتن رادیو جوان پخش می‌شود، گفت : درست است که کرونا باعث شده که جشنواره امسال با مشکلاتی روبرو شود ولی باید به این موضوع توجه داشت که این جشنواره اولین سنگ‌محک برای محمد خزایی رئیس سازمان سینمایی است که از مدت ها پیش برای برگزاری این جشنواره تدارک دیده بود و از تغییر ساختار ها صحبت کرده است
وی افزود : شاید برخوردی که با فیلم سازمان هنری اوج «مسیح، پسر مریم » انجام گرفت به نوعی در راستای این تغییر باشد و هیئت انتخاب در همین راستا در مورد فیلم سازمان اوج چنین تصمیمی گرفته است .
وی با بیان اینکه اگر فیلم های پر و سر صدایی مانند« قاتل وحشی» وارد جشنواره می شدند احتمالا جشنواره پررونق تری داشتیم، افزود : امسال شاهد حضور آقای مسعود کیمیایی در جشنواره فیلم فجر هستیم و به نظرم این اتفاق خوبی است.
قریب گفت : ایشان دو سال پیش در جشنواره فیلم حضور داشتند ولی به ناگاه از جشنواره کنار کشیدند با آن که فیلمشان به نمایش درآمد و امسال حضورشان در جشنواره قابل توجه است.

دسترسی سریع
خبر