اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

رادیو جوان

خبر

فرزند شهید ایرلو: پدر من فریاد مظلومیت مردم یمن بودند

فرزند شهید ایرلو ،در گفتگو با جوان ایرانی سلام گفت : پدرم «حسن ایرلو» فردی متواضع و صبوری بود

1400/10/09
|
00:04

علی ایرلو ، در مصاحبه با برنامه «جوان ایران سلام» رادیو جوان گفت : پدر من فردی به شدت صبور بودند و در برابر تمام مشکلات و سختی هایی که در مسیر فعالیت جبهه مقاومت به وجود می‌آمد ،ایشان صبر عجیبی داشتند، دوستان ایشان نیز می گویند شهید علی لو در جلسات مختلف علاقه علی رغم مشکلاتی که وجود داشت همیشه این آرامش را داشتند و با منطق سعی می‌کردند دیگران را قانع کنند .

وی با بیان اینکه تقوا و راز و نیاز های شبانه ایشان نیز در ایجاد این صبوری و آرامش در ایشان بسیار موثر بود، افزود: ایشان بهترین عبادت را در قالب خدمت به خلق خدا می دانستند و همواره با این موضوع تاکید داشتند.

ایرلو با بیان اینکه ایشان هشت سال مسوول میز یمن در وزارت خارجه بودند، گفت : ایشان حدود 1 سال و 3 ماه بود که به عنوان سفیر ایران راهی یمن شده بودند .

وی افزود: ما در طول این مدت که ایشان در یمن بودند ، نتوانستیم ایشان را ببینیم و ایشان در شرایط سختی به ایفای مسئولیت خود مشغول بودند .

ایرلو با بیان اینکه حدود 5 سال سفارت ایران در یمن سفیر نداشت و با توجه به وضعیت در آن کشور کمتر کسی قبول می‌کرد که به عنوان سفیر در آنجا مشغول به کار شود ،ادامه داد : ولی پدر من این مسئولیت را را علیرغم شرایط خیلی سختی که در آنجا حاکم بود ، پذیرفت.

وی افزود : پدر من فریاد مظلومیت مردم یمن بودند.

دسترسی سریع
خبر