اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

رادیو جوان

خبر

محمد فخیم تیتراژ نوروزی رادیو جوان را می خواند

صد سال به این سالها جنگ تفریحی و عصرگاهی رادیوجوان به مناسبت نوروز 1401 روی آنتن زنده این شبکه خواهد رفت.

1400/12/28
|
14:41

محمد فخیم خواننده پاپ تیتراژ برنامه عصر گاهی رادیو جوان را می خواند. این ویژه برنامه طنز و مفرح که « صد سال به این سالها» نام دارد هر روز ساعت 17 تا 18:30 در نوروز از رادیو جوان پخش می شود. ترانه تیتراژ «صدسال به این سالها » به سفارش رادیو جوان بوده که خواننده ،آهنگساز، شاعر و تنظیم کننده آن محمد فخیم است‌.
صد سال به این سالها یک جنگ تفریحی است که در ایام عید نوروز با ‌شخصیت‌های مختلفی که در برنامه طراحی شده سعی می‌کند به موضوعات اجتماعی مخصوص ایام عید نوروز به شکلی طنز بپردازد.
بیان این مشکلات در بخش های ویژه صد سال به این سال‌ها مطرح خواهد شد.
آیتم نمایشی «مخترع»، که هر بار اختراعی را در قالب راهی برای حل یکی از مشکلات اجتماعی ارائه می‌دهد، در آخر به دلیل عدم بررسی کامل مشکل به شکست منجر می‌شود. این بخش طعنه‌ای به مدیریت برخی از مسئولین خواهد زد که بدون احاطه کامل به مشکلات اقدام می‌کنند. همچنین در بخش ویژه ورزشی هر روز مصاحبه خیالی با یکی از ورزشکاران و یا مربیان ورزشی انجام خواهد شد که با توجه به مسائل روز ورزش به نقد صحبت‌های آنها پرداخته می‌شود.
صد سال به این سال‌ها از 28 اسفند ماه تا 13 فروردین به تهیه کنندگی عباس پیری و حامد مرادیان روی آنتن زنده رادیو جوان خواهد رفت و سعی دارد زمان عصرگاهی شاد و پرانرژی را برای شنوندگان رادیو به ارمغان بیاورد.

دسترسی سریع
خبر