سینماچی جمعه ها از ساعت 16:00 به مدت 45 دقیقه

رادیو جوان

سينماچي

بهروز شعیبی در سینماچی رادیو جوان از بدون قرار قبلی می گوید.

رنامه سینماچی مجله سینمایی رادیو جوان است كه جمعه ها ساعت 16 روی آنتن می رود، و هر هفته به نقد و بررسی یكی از فیلم های سینمایی در حال اكران می‌پردازد.

1401/03/27
|
13:32

رنامه سینماچی مجله سینمایی رادیو جوان است كه جمعه ها ساعت 16 روی آنتن می رود، و هر هفته به نقد و بررسی یكی از فیلم های سینمایی در حال اكران می‌پردازد. همچنین این برنامه در بخش ویژه خود هر هفته همراه با یك كارشناس سینما یكی از موضوعات مهم سینمای كشور را مورد تحلیل قرار می‌دهد.
فاطمه شهبندی تهیه كننده این برنامه، در مورد برنامه 27 خرداد سینماچی گفت:
در سینماچی این هفته با "بهروز شعیبی" در مورد فیلم جریان ساز و با هویت ایرانی اسلامی "بدون قرار قبلی" گفتگو خواهیم كرد. در این گفتگو بهروز شعیبی كارگردان این فیلم، در مورد چگونگی شكل گیری ایده و دلایل ساخت فیلم "بدون قرار قبلی" صحبت خواهد كرد.
وی ادامه داد: در بخش گفتگوی ویژه "سینماچی" با این سوال كه "قرار است در آینده چه اتفاقی برای سینمای ایران بیفتد" با محمد مهدی عسگرپور كارگردان فیلم های "قدمگاه" و "مهمان داریم" و مدیرعامل سال‌های گذشته خانه سینما، گفتگو خواهیم كرد.
شهبندی در مورد بخش های دیگر سینماچی نیز توضیح داد: در بخش "آپاراتچی" همراه با محیا ساعدی پرونده كاری "پگاه آهنگرانی" و فعالیت هنری وی را مورد بررسی قرار خواهیم داد و در بخش راپورتچی سحر قناعتی از تازه ها و حواشی سینمای ایران و جهان حرف خواهد زد و در بخش جذاب موسیقی فیلم این هفته، به بررسی آثار استاد فرهاد فخرالدینی می‌پردازیم.

گفتنی است سینماچی این هفته به تهیه كنندگی فاطمه شهبندی و سردبیری و اجرای علی مرادخانی از ساعت 16 روی آنتن رادیو جوان خواهد رفت.

دسترسی سریع
سینماچی