از ساعت به مدت

رادیو جوان

بازتاب

تدارک ویژه رادیو جوان برای تابستانی بانشاط

مدیر شبکه رادیویی جوان از برنامه‌های این شبکه رادیویی در روز‌های تابستان 1400 خبر داد.

1400/04/08
|
14:42

علی‌رضا مقصودی مدیر شبکه رادیویی جوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون، با تبریک به جوانان کشور به پاس مشارکت بالا و همچنین حضور موثر و باشکوه در حماسه انتخابات ریاست جمهوری گفت: بزرگ‌ترین سرمایه یک کشور مردم آن هستند. مردم فهیم ایران خواستار یک دولت کارآمد هستند؛ دولتی که اهل عمل باشد و شرایط را برای بروز و ظهور استعداد، توانمندی و پتانسیل جوانان فراهم نماید.

وی «مطالبه گری» را یکی از مهمترین رسالت‌های شبکه رادیویی جوان دانست و افزود: الحمدلله رادیوجوان در روز انتخابات، حضوری پررنگ داشت و همه همکاران من تلاش کردند تا با دعوت همه اقشار جامعه به ویژه جوانان و همچنین پخش برنامه‌های ترغیب کننده و امید آفرین، همراه شنوندگان حماسه دیگری را خلق کنند. رادیوجوان به دلیل تعامل موثر با مخاطبان و مطالبه گری، طرح و پیگیری خواسته‌ها و مشکلات ایشان، در نظرسنجی‌های فصلی سازمان صدا و سیما همواره جزو رادیو‌های برتر بوده است

مقصودی ادامه داد: ما در برنامه‌های خود علاوه بر ترویج امید آفرینی، تعقّل و افزایش سواد رسانه‌ای مخاطب، با دعوت از مسئولان همچنان پیگیر مطالبات مردم خواهیم بود؛ شبکه رادیویی جوان رسانه‌ای است در کنار مردم که صدای جوانان ایران را می‌شنود و انعکاس می‌دهد.

مدیر شبکه رادیویی جوان با اشاره به تدارک ویژه برنامه‌هایی تازه برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در فصل تابستان گفت: برای این ایام، فصل جدید برنامه‌های شاخص را با رویکرد تفریحی و ایجاد فضایی شاد و با طراوت طراحی کرده ایم؛ «گل یا پوچ»، «خبر چین»، «جوان گشت»، «هفتک»، «توپ» و «اینجا شب نیست» عناوین برنامه‌هایی است که در تابستان 1400 با ساختاری نو و بخش‌هایی تازه به روی آنتن رادیوجوان می‌روند.

علی‌رضا مقصودی در پایان بیان کرد: پخش موسیقی‌های به روز و متنوع در فواصل برنامه‌ها در دستور کار شبکه رادیویی جوان در فصل تابستان قرار دارد؛ همچنین برای دهه اول و دوم ماه محرم در حال طراحی یک برنامه تازه با قالبی جدید هستیم که در هیئت اندیشه ورز رادیوجوان در حال بررسی و نهائی شدن است.

برنامه‌های شبکه رادیویی جوان به صورت 24 ساعته روی موج FM 88 MHz پخش می‌شوند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
بازتاب