موج فجر 12 تا 22 بهمن از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو جوان

موج فجر

موج فجر

«موج فجر» ویژه‌برنامه‌ا‌ی از گروه جوان و دانش به مناسبت دهه فجر. برنامه ی موج فجر منعكس كننده ی موفقیت ها و دستاوردهای مردم و مسئولان هر استان و شهرستان است.

پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی در بهمن 1357 موجب تحولات بسیاری در ایران شد به طوری كه تأثیر دستاوردهای این انقلاب عظیم را در سال‌های بعد در اقصی نقاط كشورمان دیدیم. این دستاوردها در طول قریب به 40 سال كه از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد بسیار امیدبخش و تأثیرگذار بوده‌اند تا حدی كه لازم است كتابی در هزاران صفحه در باره آن نوشته شود. شبكه رادیویی جوان با توجه به همین نكات در دهه فجر ویژه‌برنامه‌ا‌ی را با نام «موج فجر» تهیه و تولید كرده است تا شنوندگان و به ویژه جوانان عزیزمان بیش از پیش با این دستاوردها و نیز با انعكاس حال و هوای دهه فجر در شهرستان‌های مختلف آشنا شوند.
این برنامه كه 11 قسمت دارد و پخش آن از 12 بهمن آغاز می‌شود و در 22 بهمن به پایان می‌رسد برنامه‌ای معطوف به شهرهای مختلف ایران است. در هر یك از برنامه‌ها
مسئولان هر شهری دستاوردهای انقلاب و اقدامات آینده را در همان شهر توضیح خواهند داد. به علاوه مردم همان شهر نیز در برنامه حاضر خواهند بود و در مسابقه‌ای شركت خواهند كرد. در ضمن جوایزی هم به برندگان اعطا خواهد شد.


اریخ پخش: 96/11/12 تا 96/11/22
زمان پخش: 20:00

عوامل برنامه:
تهیه كننده: عباس پیری
گوینده: حسن اسماعیل پور
كارمند هماهنگی: سمیه نازنینی
بازیگر: قناعت پیشه
نویسنده: سمیه نازنینی

اطلاعات برنامه

روز های پخش: 12 تا 22 بهمن

ساعت پخش برنامه: 20:00

مدت برنامه:60 دقیقه

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

دسترسی سریع
موج فجر