هواتو دارم شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

هواتو دارم

اسقبال خوب نوجوانان و جوانان از گروه جهادی شهید آقاخانی شهرستان پلدختر

هادی جعفری، عضو گروه جهادی شهید آقاخانی استان لرستان، شهرستان پلدختر، در برنامه هواتو دارم از رادیو جوان، درباره این گروه جهادی گفت‌وگو كرد.

1401/06/01
|
18:14
|

هادی جعفری كه هشت سال است عضو این گروه جهادی است درباره فعالیت‌های گروه جهادی شهید آقاخانی گفت: «ما در بحث كمك‌های مومنانه در سطح محله و شهرستان‌مان حدود 300 خانواده فقیر را شناسایی كرده‌ایم و ماهانه بسته‌های معیشتی به آنها می‌دهیم.
همچنین یك كارگروه اقتصادی هم تشكیل داده‌ایم كه ماهانه پول‌هایی را واریز می‌كنند و ما با این زیرمجموعه به خانواده‌هایی كه نیاز به عمل جراحی دارند، كمك می‌كنیم.»

او در ادامه افزود: «اردوهای جهادی هم برای روستاها داشتیم، مثلا برای ساخت سرویس بهداشتی یا تعمیر منزل برای خانواده‌های بی‌سرپرست.
شهرستان ما تقریبا فقیر است و وضعیت مالی مردم ضعیف است. ما موقع شروع مدرسه وسایل ورزشی و آموزشی هم در اختیارشان گذاشته‌ایم.»

هادی جعفری با اشاره به اسقبال خوب نوجوانان و جوانان از این گروه جهادی گفت: «ما حدود 70 الی 80 نفر هستیم كه طبق برنامه‌ریزی در بحث فرهنگی، محرومیت‌زدایی، آموزشی و … فعالیت می‌كنیم.»

او در آخر گفت: «با هماهنگی كارگاه‌ها یك سری كلاس‌های آموزشی هم به صورت رایگان برگزار می‌شود كه بچه‌ها بتوانند آموزش ببینند و مدرك بگیرند.»

دسترسی سریع
هواتو دارم