گپ تو جمعه ها از ساعت 22:00 به مدت 45 دقیقه

رادیو جوان

گپ تو

برنامه «گپ تو» رادیو جوان، فضایی برای تبادل نظر جوانان و نوجوانان

برنامه "گپ تو" به‌عنوان یك برنامه گفتگو محور، درباره مسائل مختلف مرتبط با دغدغه‌های نوجوانان و جوانان در حوزه های مختلف است.

1402/11/16
|
12:06
|

فاطمه امجدیان، گوینده برنامه "گپ تو" رادیو جوان، در خصوص این برنامه رادیویی اظهار كرد: با توجه به انتخابات پرشور و ارتقاء بینش سیاسی و حضور آگاهانه مردم در این دوره از انتخابات، برنامه "گپ تو" به‌عنوان یك برنامه گفتگو محور، درباره مسائل مختلف مرتبط با دغدغه‌های نوجوانان و جوانان در حوزه های مختلف است و همچنین با توجه به انتخابات، این برنامه رادیویی در خصوص نقش آن‌ها در مشاركت برای تصمیم‌گیری كشور، بحث و گفتگو می‌كند.

امجدیان در ادامه به هدف اصلی این برنامه رادیویی اشاره و عنوان كرد: این برنامه رادیویی به‌عنوان یك نشست و گفت‌و‌گو هم‌اندیشی نسل جدید بین جوانان و نوجوانان در ارتباط به مباحث فضای مجازی می‌پردازد.

وی در ادامه افزود: ما به سراغ پست‌های فضای مجازی خاص می‌رویم كه درباره آن‌ها تحلیلات زیادی ارائه شود و با حضور یك كارشناس مهمان كه تحلیلگر سواد رسانه‌ای در زمینه‌های مرتبط با فضای مجازی باشد، موضوعات مورد بررسی قرار می‌گیرد و گفتگو می كنیم و همچنین نكات مفیدی یاد می‌گیریم.

وی در ادامه توضیح داد: ممكن است، پست های فضای مجازی از یك زاویه، مفهومی خاصی داشته باشد و از دیدگاه دیگر معانی متفاوتی را به خود اختصاص دهد. همراهی با جوانان و نوجوانان برای ما جذاب و یك تجربه متفاوت است و با توجه به تفكر ما نسبت به نسل جوان، می‌خواهیم گفتگوها را به‌وسیله این تفكرات جذاب پیش ببریم، همچنین شنیدن نظرات تازه از جوانان و نوجوانان بسیار جالب است.

فاطمه امجدیان به شركت در انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره كرد و اظهار داشت: من نیز طبق باور خود در انتخابات شركت خواهم كرد و رادیو یكی از نقش‌های اساسی و كلیدی در دوره انتخابات دارد، به خصوص شبكه رادیویی جوان كه به دغدغه رأی اولی‌ها و جوانان توجه دارد؛ این جوانان باید تصمیماتی را برای كشور و مملكتشان بگیرند كه سرنوشت ساز باشد.

این گوینده به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره كرد و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند؛ انتخابات پایه تحول و دلسرد كردن مردم از انتخابات به زیان كشور است. ایشان با بیان اینكه راه‌حل مشكلات كشور انتخابات است، علما، اساتید دانشگاه، اساتید حوزه، صداوسیما، مطبوعاتی‌ها، جوان‌ها، افراد در داخل خانواده، این‌ها همه می‌توانند منادی انتخابات باشند. مردم را، مخاطبان خودشان را به انتخابات دعوت كنند، انتخابات آن وقت پرشور خواهد شد.

فاطمه امجدیان گوینده برنامه «گپ تو» در پایان افزود: در همین راستا، رادیو رسانه بیداری است و برای بیداری جوانان گام های خوبی می تواند بردارد و همچنین رادیو می كوشد به عنوان یك رسانه و ابزار مؤثر فرهنگ سازی، كمك كند.

دسترسی سریع
گپ تو