گپ تو جمعه ها از ساعت 22:00 به مدت 45 دقیقه

رادیو جوان

گپ تو

گپ تو ‌ پاتوقی برای گپ زدن درباره دغدغه های نسل جوان

برنامه «گپ تو» رادیو جوان، با هدف راهنمایی و پاسخگویی به سوالات جوانان درباره موضوعات مربوط به انتخابات و تصمیم‌گیری‌های جمعی، نوجوانان را برای مشاركت فعال آگاه می‌سازد.

1402/11/10
|
15:59
|

ریحانه بیرامی تهیه كننده برنامه "گپ‌تو" درباره این برنامه رادیویی اظهار كرد: این برنامه یك برنامه گفتگو محور است و ما به موضوعات مختلف شبكه های اجتماعی می پردازدیم كه این برنامه رادیویی متشكل از میهمانان نوجوان و جوان است؛ همچنین در هر قسمت، به بررسی و پیرامون یك پست در فضای مجازی با كارشناس برنامه به گفتگو و تبادل نظر می نشینیم.

بیرامی تهیه كننده برنامه گپ تو درباره جزئیات این برنامه توضیح داد: در این برنامه، سه دختر و سه پسر به عنوان نماینده نسل خودشان در برنامه شركت می كنند كه این افراد مخاطب آن پست در فضای مجازی هستند.

این تهیه كننده رادیویی به هدف اصلی برنامه اشاره كرد و گفت: هدف اصلی این برنامه، ایجاد شور، نشاط و انگیزه در گروه سنی نوجوان و جوان است و در زمان نزدیك به انتخابات كه اكنون قرار داریم؛ قصد دارد نوجوانان را نسبت به موضوعاتی چون غرور ملی و شركت در انتخابات و تصمیم گیری برای آینده و سرزمین خود و همچنین مشاركت در تصمیم گیری های جمعی آگاه كند و پاسخگوی سوالات جوانان، پیرامون موضوعات مربوط به انتخابات و انتخاب اصلح باشد.

ریحانه بیرامی به سخنان مقام معظم رهبری اشاره و عنوان كرد: با توجه به اینكه رهبر معظم انقلاب بارها در بیاناتشان به لزوم امیدآفرینی به ویژه در نسل جوان و همچنین مشاركت پرشور و آگاهانه در انتخابات تأكید داشتند و همچنین لزوم توجه به فرهنگ و علم در اسناد بالا دستی از جمله نقشه مهندسی فرهنگی كشور و سند جامع علمی كشور آمده است؛ به همین سبب برنامه گپ تو قصد دارد با ایجاد شور، نشاط و انگیزه مخاطبان خود را برای مشاركت در سرنوشت خود و كشور ترغیب كند تا جوانانی پویا، خلاق و امیدوار داشته باشیم.

وی در پایان خاطرنشان كرد: با توجه به فراگیری شبكه های اجتماعی و اهمیت سامان دهی این فضا، برنامه "گپ تو" قصد دارد با یك گفتگوی دوستانه، نوجوانان را درباره موضوعات مطرح شده به چالش بكشاند.

برنامه "گپ تو" كاری از گروه تاریخ و معارف شبكه رادیویی جوان با مدیرت دكتر عباس رجب سلمانی و به تهیه كنندگی ریحانه بیرامی و با اجرای فاطمه امجدیان و با هماهنگی بابك شكری و گزارشگری محمد گراوند جمعه ها ساعت 12:30 روی موج اف ام ردیف 88 مگاهرتز از شبكه رادیویی جوان پخش می شود.

دسترسی سریع
گپ تو