سینما آینده پنج شنبه و جمعه از ساعت 18:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

سينما آينده

برنامه سینما آینده/بررسی فیلم استروید سیتی

راضیه جعفری، تهیه‌كننده برنامه سینما آینده رادیو جوان، در این هفته به بررسی فیلم كمدی-درام استروید سیتی خواهیم پرداخت. این فیلم، یك فیلم كمدی-درامِ آمریكایی محصول 2023 به كارگردانی وس اندرسن است.

1403/01/16
|
07:01
|

راضیه جعفری تهیه كننده سینما آینده رادیو جوان درباره این برنامه رادیویی عنوان كرد: برنامه سینما آینده یك برنامه علمی، سینمایی است كه هر هفته با موضوع بررسی فیلم های علمی- تخیلی روانه آنتن رادیو جوان می شود.

جعفری این تهیه كننده رادیویی افزود: این هفته در این برنامه رادیویی به بررسی فیلم استروید سیتی(شهر سیاركی،asteroid city) خواهیم پرداخت. این فیلم، یك فیلم كمدی-درامِ آمریكایی محصول 2023 به كارگردانی وس اندرسن است كه بر اساس داستانی از اندرسن و رومن كوپولا ساخته شده و داستان فرامتنِ آن به رخدادهای همایش اخترشناسی در سال 1955 می‌پردازد.

وی در ادامه اضافه كرد: داستان فیلم استروید سیتی asteroid city مثل، خیلی از فیلم‌های اندرسن در فضایی تخیلی و دوست داشتنی صورت می گیرد كه در آن غریبه‌ها با یك‌دیگر ملاقات می‌كنند و تغییرات متحول‌كننده‌ای را در زندگی یك‌دیگر به وجود می‌آورند. در این فیلم ایده ای رخ می دهد كه مردم از طریق استراحت و تفریح، رقابت علمی و سایر فعالیت‌های سرگرم‌كننده، گرد هم جمع شوند و …

برنامه سینما آینده به تهیه كنندگی راضیه جعفری و با اجرای كیانا فرهی و به نویسندگی غزاله یراقی و شروین بركت و با كارشناسی رضا غلامی و به با روایت‌های حسن خلقت دوست و با آیتم سازی مصطفی خواجه حسینی، پنجشنبه 16 فروردین، ساعت 14 روی موج fm ردیف 88 مگاهرتز تقدیم مخاطبان عزیز رادیو جوان می شود.

دسترسی سریع
سینما آینده