دادرسانه شنبه از ساعت 22:00 به مدت 50 دقیقه

در شهر مرند ماجرای پرونده لواسانات تكرار شد

به نقل از روابط عمومی رادیو جوان، برنامه رادیویی «دادرسانه» به موضوع «عمارت مجلل همسر معاون سابق رئیس جمهور» می پردازد

1402/02/09
|
10:13
|

برنامه «دادرسانه» رادیو جوان امشب به ماجرای عمارت مجلل همسر معاون سابق رئیس جمهور كه واقع در «شهر مرند» است خواهد پرداخت.

این پرونده مشابه به پرونده لواسانت است، اما این بار در شهر “مرند” استان آذربایجان شرقی اتفاق افتاده است. این زمین مربوط به خانم عفت اجتهادی همسر عیسی كلانتری، رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست كشور بوده و به نظر می‌رسد وی با استفاده از نفوذ خود خلاف قوانین حفظ كاربری ارازی زمین زراعی را تغییر كاربری داده است و به گفته اصغر رفیعی، مدیركل سابق دفتر حفظ كاربری كشور در این قطعه از زمین “عمارتی مجلل” ساخته شده است.

میهمانان برنامه امشب دادرسانه، داداش نصیری «مدیر امور اراضی آذربایجان شرقی»، سید مسعود حسینی «مطالبه گر»، جمعه شریفی «كارشناس» و محمد رحمانی «خبرنگار» خواهند بود كه درباره این موضوع به بررسی و گفتگو خواهند پرداخت.

برنامه رادیویی «دادرسانه» به تهیه كنندگی راضیه جعفری و به سردبیری سعید مخدومی با اجرای حمید ترابیان شنبه ها ساعت 22:00 روی موج اف‌ام ردیف 88 مگاهرتز از رادیو جوان پخش می‌شود.

مخاطبین عزیز می توانند شبكه رادیویی جوان را از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیونما، اپلیكیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiojavan.ir دریافت كنند. همچنین علاقمندان می‌توانند با سامانه پیامكی 30000881 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو جوان در ارتباط باشند.


دسترسی سریع
دادرسانه