آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

تکرار داستان ممنوعیت ورود خودروی باکیفیت و فوتبال!

قانون من درآوردی فدراسیون فوتبال به ضرر فوتبال تمام می‌شود.

1399/06/17
|
23:17

با اتمام لیگ برتر نوزدهم و آغاز فصل نقل و انتقال فوتبالی‌ها، فدراسیون فوتبال در ابلاغیه‌ای به باشگاه‌ها اعلام کرد که در فصل بیستم لیگ برتر، ورود خارجی‌ها به باشگاه‌ها ممنوع است!

از همین رو علی خلف، روزنامه نگار ورزشی، در گفت و شنودی تلفنی با آفساید به بررسی این موضوع پرداخت و این قانون من درآوردی را علت اصلی افزایش قیمت بازیکنان برای فصل آینده دانست و گفت: با این قانون هر بازیکن بی‌کیفیت داخلی به خود اجازه می‌دهد تا در نبود خارجی‌های باکیفیت رقم بسیار سنگینی پیشنهاد دهد و باشگاه بالاجبار باید بپذیرد. خلف، گریزی هم به مربیان با دانشی چون برانکو، استراماچونی و شفر، زد و گفت با ورود این مربیان به لیگ برتر دانش تیم‌ها بیشتر شد که ثمر آن هنوز در حال دیده شدن است.

این روزنامه نگار ورزشی اجرایی شدن این قانون را پاک کردن صورت مسئله عنوان کرد و گفت: با وضع این ابلاغیه هم اکنون از برخی تیم‌های پرطرفدار خبر می‌رسد نرخ پیشنهادی بازیکنان از 12 میلیارد فراتر رفته که این مسئله در آینده هم به ضرر بازیکنان و هم به ضرر تیم‌ها می‌انجامد. آقای خلف با یادآور شدن ورود خودروهای با کیفیت خارجی برای رونق خودروسازی داخلی گفت: با گذشت چند سال مردم با قیمت بنز سوار بر پراید شدند که اگر فدراسیون فوتبال در این قانون تجدیدنظر نکند، همین بلا سر لیگ برتر می‌آید و بازیکن سطح متوسط داخلی باید با قیمت بازیکنی در سطح خوب خارجی مشغول بازی شود!

با تصویب هیئت مدیره باشگاه استقلال مجید نامجو مطلق، دستیار فرهاد مجیدی، سرمربی موقت آبی پوشان در رقابت های آسیایی شد. از باشگاه استقلال همچنان خبر رسیده سعید واسعی و محمدحسین مرادمند با این تیم به توافق رسیدند. باشگاه پرسپولیس هم عصر دیروز قرارداد هافبک عراقی خود بشار رسن را تمدید کرد. یحیی گل محمدی هم در پایان تمرینات دیروز تیمش گفت به علت دروغگویی مدیران باشگاه و فعالیت ضعیف در نقل و انتقالات بعد از بازی‌های لیگ قهرمانان از سمت خود کنار می‌رود.

برنامۀ آفساید هر روز ساعت یازده صبح به تهیه‌کنندگی مژده تهرانی و گویندگی حسن اسماعیلپور از رادیوجوان پخش می‌شود.

دسترسی سریع
آفساید