آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

تكرار داستان ممنوعیت ورود خودروی باكیفیت و فوتبال!

قانون من درآوردی فدراسیون فوتبال به ضرر فوتبال تمام می‌شود.

1399/06/17
|
23:17

با اتمام لیگ برتر نوزدهم و آغاز فصل نقل و انتقال فوتبالی‌ها، فدراسیون فوتبال در ابلاغیه‌ای به باشگاه‌ها اعلام كرد كه در فصل بیستم لیگ برتر، ورود خارجی‌ها به باشگاه‌ها ممنوع است!

از همین رو علی خلف، روزنامه نگار ورزشی، در گفت و شنودی تلفنی با آفساید به بررسی این موضوع پرداخت و این قانون من درآوردی را علت اصلی افزایش قیمت بازیكنان برای فصل آینده دانست و گفت: با این قانون هر بازیكن بی‌كیفیت داخلی به خود اجازه می‌دهد تا در نبود خارجی‌های باكیفیت رقم بسیار سنگینی پیشنهاد دهد و باشگاه بالاجبار باید بپذیرد. خلف، گریزی هم به مربیان با دانشی چون برانكو، استراماچونی و شفر، زد و گفت با ورود این مربیان به لیگ برتر دانش تیم‌ها بیشتر شد كه ثمر آن هنوز در حال دیده شدن است.

این روزنامه نگار ورزشی اجرایی شدن این قانون را پاك كردن صورت مسئله عنوان كرد و گفت: با وضع این ابلاغیه هم اكنون از برخی تیم‌های پرطرفدار خبر می‌رسد نرخ پیشنهادی بازیكنان از 12 میلیارد فراتر رفته كه این مسئله در آینده هم به ضرر بازیكنان و هم به ضرر تیم‌ها می‌انجامد. آقای خلف با یادآور شدن ورود خودروهای با كیفیت خارجی برای رونق خودروسازی داخلی گفت: با گذشت چند سال مردم با قیمت بنز سوار بر پراید شدند كه اگر فدراسیون فوتبال در این قانون تجدیدنظر نكند، همین بلا سر لیگ برتر می‌آید و بازیكن سطح متوسط داخلی باید با قیمت بازیكنی در سطح خوب خارجی مشغول بازی شود!

با تصویب هیئت مدیره باشگاه استقلال مجید نامجو مطلق، دستیار فرهاد مجیدی، سرمربی موقت آبی پوشان در رقابت های آسیایی شد. از باشگاه استقلال همچنان خبر رسیده سعید واسعی و محمدحسین مرادمند با این تیم به توافق رسیدند. باشگاه پرسپولیس هم عصر دیروز قرارداد هافبك عراقی خود بشار رسن را تمدید كرد. یحیی گل محمدی هم در پایان تمرینات دیروز تیمش گفت به علت دروغگویی مدیران باشگاه و فعالیت ضعیف در نقل و انتقالات بعد از بازی‌های لیگ قهرمانان از سمت خود كنار می‌رود.

برنامۀ آفساید هر روز ساعت یازده صبح به تهیه‌كنندگی مژده تهرانی و گویندگی حسن اسماعیلپور از رادیوجوان پخش می‌شود.

دسترسی سریع
آفساید