آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

نبود اتاق شیشه‌ای در ورزش ایران

تا مدیران متعهد نباشند خبری از اتاق شیشه‌ای در ورزش نیست.

1399/06/05
|
09:32

چند وقتی است که در بین ورزشی‌ها مباحثی دربارۀ اتاق شفافیت مطرح شده است. در همین خصوص آفساید رادیو جوان در گفتگو با سردبیر کیهان ورزشی به بررسی این موضوع پرداخت.

آقای مدنی در این گفتگو با اشاره به اینکه اصلا ورزشی در کشور ما وجود ندارد گفت: «بسیاری از مدیران شاغل در ورزش صرفا به جهت ارتقای رتبه در ورزش حاضر می‌شوند تا به سمت‌های بالاتری دست پیدا کنند». این نویسندۀ ورزشی در ادامه با اشاره به اینکه همۀ دنیا حسرت چنین تماشاگران ایرانی را دارند افزود: «این همه رفت و آمد و بی‌ثباتی در مدیریت ورزش باعث شده بدنۀ ورزش مستحکم نباشد». کارشناس برنامه مثالی هم دربارۀ ویلموتس زد و گفت: «در قضیۀ قرارداد ویلموتس هم این موضوع به خوبی روشن شد که صرفا به بهانۀ صعود به جام جهانی چنین قرارداد تاریخی‌ای بستند که فیفا فوتبال ایران را نقره داغ کرد».

در مرحلۀ نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشورمان هم دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت مسجد سلیمان به مصاف هم خواهند رفت. در ادامۀ این رقابت‌ها نیز فردا و از ساعت 19 شهرآورد بزرگ تهران در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

برنامه آفساید هرروز ساعت یازده صبح به تهیه کنندگی مژده تهرانی و گویندگی حسن اسماعیلپور با مرور اخبار ورزشی از رادیوجوان به روی آنتن می رود

دسترسی سریع
آفساید